Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako neko oce da igra a da ne chatujehttp://www.haxball.com/?roomid=a7ac1cc611114b2b40ac696d1adf093628132553c9ab232fef8bb2203a1cf5c4&pass=1

Link to comment

Eto, iznerviraste Dalibora.Uglavnom, da se nadovezem na ono sto sam pricao: losih soba ima daleko vise od dobrih. Mi smo na ovom forumu srecni sto smo uglavnom dzentlmeni, pa nema ko da sere.

Link to comment
Eto, iznerviraste Dalibora.Uglavnom, da se nadovezem na ono sto sam pricao: losih soba ima daleko vise od dobrih. Mi smo na ovom forumu srecni sto smo uglavnom dzentlmeni, pa nema ko da sere.
Khm khm... videli smo veceras koliko je bila zdrava atmosfera. Ok je malo drkati prijateljski al kad neko to radi all time onda nek se malo nosi.
Link to comment

Ma jasno, ali je dovoljno da se pojavi jedan neozbiljan i minira sve ostale. Ima toga i u tim random sobama, naravno, i tih sto se drndaju preko chata i ovih sto ne znaju pa sjebu saigraca ili saigrace, ali ima par soba gde se zna da je uvek dobro. Iskreno, meni se uopste ne igra kad krene zajebancija, a kad imam lose saigrace jos i pokusavam nesto, neko vreme.Veceras uzas, uglavnom. Jos je ono sa zemuncima bilo i najozbiljnije.

Link to comment
Eto, iznerviraste Dalibora.Uglavnom, da se nadovezem na ono sto sam pricao: losih soba ima daleko vise od dobrih. Mi smo na ovom forumu srecni sto smo uglavnom dzentlmeni, pa nema ko da sere.
ja se dzabe trudim <_<
Link to comment

Ljudi, dobio sam obavestenje na mail da cu biti izbacen iz 1na1 i 3na3 "laddera" ako ne odigram nesto u narednih 13 dana. Ako je neko zainteresovan da opikamo 1na1, neka se javi ovde. Bolje mi je tako nego da opet neuspesno trazim tamo nekoga preko matchmakera i da mi ping bude uzasan.Sto se tice 3na3, mogli bi i tu nesto da uradimo, bez obzira na ping, cisto da ne ispadnemo sa liste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...