Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

3:1 za nas, po golovima 2:1, 0:1, 5:1 i 2:0 (ako sam dobro zapamtio). Nije lagovalo uopste. :)Sutra u 22h je revans.

Edited by Calavera
Link to comment

Osvetlali smo obraz PPPa. 3-1 u partijama cini mi se. Uglavnom sitni rezultati osim jedne gde smo ih nagruvali 5-1. Zli kad je na golu dobijamo lagano. Od sad samo tako!PPP konza! :ziga:

Link to comment

Ovu jednu smo izgubili tako sto je kajzer revoltiran dosadom na golu otrcao u napad u pola partije ne javivsi nikome da je ostavio gol na cuvanje vazduhu. Usledila je brza kazna a od tada smo se menjali na golu.edit: igrali su ziga, calavera, zli, kajzer i shan. Zemunci nisu neki kvalitet reko bih :(

Edited by Shan Jan
Link to comment
zli na golu :blink: protiv ukrajinaca bolje bi vazduh branioko je igrao za nas?
Nista ja ne sjebem sam, ne kenjaj. Uglavnom padnu neka napucavanja i gluposti, a bilo je toga i danas dry.gifIgrali: Calavera, Shan, Kajzer, baba-ziga i ja. U prvoj branio Kajzer valjda, sledece tri ja (bez greske, osim kad me shan napuc'o).I dajte sobu, jebote.
Link to comment
Ovu jednu smo izgubili tako sto je kajzer revoltiran dosadom na golu otrcao u napad u pola partije ne javivsi nikome da je ostavio gol na cuvanje vazduhu. Usledila je brza kazna a od tada smo se menjali na golu.
od strane gorepomenutogplus het trik u trecoj Edited by Kayser
Link to comment

Gresis sinko ovaj silno gresis. Prvo je posle kajzerovog strajka branio calavera onda ja a nakon toga ti do kraja.No to je manje bitno. Bitno je da nismo spamovali :P^pa kad ja jedini pokusavam da spasim te nemoguce lopte <_<

Edited by Shan Jan
Link to comment

Zajeb, prve dve je kajzer branio a druge dve ja (bez greske, osim kad me shan napuc'o). Kajzer nas kostao tog jedinog poraza, calavera objasnio gore i zasto.A da nisu neki kvalitet - nisu. Suvi prosek.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...