Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno ja sam najjebitacniji napadac al ne zelim da vas skenjavam pa cucim u odbrani. Najbolji mi je kajzer - kad je dosao igrao je samo napad, sad igra samo odbranu :huh:

Link to comment
Realno ja sam najjebitacniji napadac al ne zelim da vas skenjavam pa cucim u odbrani. Najbolji mi je kajzer - kad je dosao igrao je samo napad, sad igra samo odbranu :huh:
pa kad smo poceli ja sam skoro samo igrao odbranu (turnir sa pejsijem i stefom) pa mi zato dosadilo. a bolje mi ovako da vam poslije kenjam kad userete, a i ubio bih draz igre kad ne bismo gola primili
Link to comment
Realno smaras u odbrani ali najgori je Dalibor. Kakav se bunker igra u njegovim ekipama to je odvratno, dodje mi nekad da pucam u monitor angry.gif
trebao si igrati protiv vukajlije. znaci, jedan je non stop na golu, a jos dvojica stoje oko centra kad je njihov napad. kad se brane, svi su na golu, kako drugacije
Link to comment

Igrao sam jednom, napunili smo ih jednu a onda smo poceli da igramo ko retardi. Protiv nasih top 5 bi imali sanse samo ako se igra na 3-4 pobjede pa da nas izmore. edit:kao retardi = da se onaj na golu smori i pocne da leti napad + tad nismo igrali neke smislene akcije kao sto ovih dana pokusavamo.

Edited by Feindouno
Link to comment

Vujaklije su igrale najodvratniji fuzbal a mi se jos zajebavali, timi pizdeo, pobego sa terena, 3. postava se jedva sastavila... i tako nas jedva dobijali 1-0. Jednom da zasucemo rukave i potrsimo ih za nauk.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...