Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

dajte linkove za download sa americkim komentatorima
sta ce ti, rekose da je u okviru priprema puno partijao.inace glavno otkrice je "vamos ajde".
Link to comment

Šta nam se to zetTM ljuti?Verdasko ljut i ne igra u Barseloni

Fernando Verdasko ove godine neće braniti titulu na turniru u Barseloni jer mu organizatori nisu obezbedili ‘specijalnu pozivnicu’. Španac se zbog toga naljutio, a čelnici turnira odgovorili su mu da je imao dovoljno vremena da se prijavi i direktno uđe u glavni žreb.“Pitajte zvaničnike turnira zašto neću igrati, oni odlučuju ko će da igra. Nadal se vraća i postoji osoba, neću da je imenujem, koja ne želi da ja igram. Ne volim da igram u mestima, naročito u Španiji, gde im nije bitno ko igra”, kaže Verdasko.Umesto Barselone, Verdasko će igrati u Eštorilu, a za organizatore tog turnira rekao je da im je bitno kakav će sastav dovesti.Takođe, osmi teniser planete ljut je na zvaničnike turnira u Barselonu jer su ‘specijalne pozivnice’ podeljene i strancima, a ne samo Špancima, kao i dag a ne cene dovoljno jer se potrudio da dođe prošle godine nakon što je Nadal otkazao.“Nisam osvetoljubiv, ali jesam tužan i razočaran nekim ljudima koji su dali prednost inostranim igračima poput Conge ili Soderlinga umesto španskim teniserima. Mislim da je to pogrešno”.Verdasko ove sezone igra ispod svog nivoa – samo je u San Hoseu igrao finale, a na čak četiri turnira je gubio prve mečeve.Turnir u Barseloni igra se od 18. do 24. aprila.
Ako može malo pojašnjenje za nas sa jeftinijim kartama, vjerovatno fali još nešto u prevodu, ili ja baratam nedovoljnom količinom informacija.
Link to comment

OK, okasnio je, to kapiram, pa nije htio da igra kvalifikacije, i to kapiram, ne kapiram da organizatori ne drže u šteku 1-2 WC za svoje igrače, ali ovo "Nadal se vraća" mi ne ide u glavu, šta ima njega da pominje, možda samo kao ilustraciju, i ko su ti što mu ne daju da igra, kome je u interesu da na turniru u Španiji ne igraju Španci, kakve su to igre, to me zanima, šta je htio da kaže ovim

Ne volim da igram u mestima, naročito u Španiji, gde im nije bitno ko igra
Malo mi je oštra ova njegova retorika
Link to comment

Jednostavno je, Verdasko je iz Madrida, a svi ostali španski teniseri osim Nadala i Karlosa Moje dolaze iz Barselone koja je Meka španskog tenisa.

Link to comment

Nadala pominje u kontekstu da je prosle godine otkazao ucesce, pa organizatori molili Verdaska, jer im valjda falilo zvezda, i on pristao. A posto ove godine Nadal igra, organizatore zabole za Verdaska. A na to sigurno moze da se doda i specificnost odnosa Katalonaca prema Spancima.

Link to comment

pa niko ga nije bio po usima da se prijavlju posle roka. bas cudno da taj turnir, na kome brani titulu, nije uvrstio u kalendar.osim toga, sad ce imati lepu sansu da u estorilu objasni raonicu sta je to pravi tenis -_-

Link to comment

Одвратног ли терена у том Чарлстону. Ко да је преко терена прешла нека грађевинска машина и истресла блато.

Link to comment
Jelena opet pobedikaNovak otkazao MC zbog povrede kolena
Opa! Znao sam :( Očekivao sam ovako nešto. Morao je da propusti barem jedan Masters na zemlji. Nadam se samo da se radi pre o kalkulaciji nego o pravoj povredi. :unsure: Edited by anantaram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...