Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Ne znam šta želiš da kažeš?Mislim da je stat bio 54-37 za Novaka u osvojenim poenima sa osnovne linije. Što samo po sebi nije čudno ili barem ne toliko, koliko da Nadal trči ko konj, a ti još više, Nadal stiže sve, a i ti isto...
Ništa, osim da ga je razbio tu gde bi očekivao bar nerešeno.
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Inace, vidim da tu i tamo po forumima ima zalbi na ne toliko dobar kvalitet tenisa. :lol:
neko ko tvrdi nesto tako debilno nije nikad uzeo reket u ruke
Link to comment

Ne nego jede govna. Ja sam uzeo reket tri puta u zivotu u ruke i kazem da je ovo danas bilo nesto apsolutno neverovatno ovo je pravi klasik.

Link to comment

ja redovno uzimam teniski rakat u ruke, kada treba da ga pomerim da obrisem prasinu, pa ipak,ovakav tenis ne mogu da se setim da sam skoro videla. Dakle, svaka im cast, ali stvarno im svaka cast obojici. fantasticna igra obojice i nadmudrivanje od prvog do poslednjeg poena. neopisivo mi je drago da je tih par poena koji obicno odlucuju u mecevima izmedju njih dvojice, ovoga puta otislo novaku. bas zato mislim da je ova pobeda nad nadalom novaku mnogo bitnija od prethodnih. ovako tesne meceve sa nadalom je ranije uglavnom gubio

Link to comment
Ništa, osim da ga je razbio tu gde bi očekivao bar nerešeno.
Možda bi ti to očekivao, igra sa osnovne je Novaku uvek bila jača strana. Jeste, Nadal dobro udara i trči ko konj, ali kada Novak ne pravi neiznuđene greške, onda dere koga i kada želi.
Link to comment

par detalja.., Noletov drugi servis, Rafin odnos vinera i neiznudjenih gresaka, Noletova fizicka sprema..., iskreno sam sokiran sa sve tri stavke

Link to comment

"It was very close and it really could have gone either way. It was one of the best finals I ever played in my life and it's always a great pleasure and honor playing against Rafa who is a good friend and a great champion." :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...