Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Svecki br. 1, to je to
Samo je pitanje vremena...sunce ti kalajisano, uzeo je vise od 2 GS bodovno gledano za 1/4 sezone. Ako kad :) dogura do finala Monte Carla lud je ako ne otkaze Beograd. Ovo je nevidjeno cudo, nije se sa tim zajebavati zbog porodicne bastine.
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Dakle, svaka njima čast. Pomeraju granice tenisa ovakvim sparingom, kao što moja bešika pomera granice svoje tolerancije i izdrža cool.gif Btw, u komšiluku čuh samo jedan šaržer <_<

Link to comment

Nemam reci, impresivno. Samo jedno kratko zapazanje, mada sada to ima malo smisla - volej igra Djokovica danas je bila fanstasitcana! Ne znam procente na mrezi ali ako dotera i taj element igre na ovaj nivo, bice nezaustavljiv!(A i ovako je poprilicno dobar :D)

Link to comment

Jebote, kakav meč. Novak gubi prvi set, pa se vraća. Igra najbolje kada je najpotrebnije. Jako malo gestukulira i pičkara. Ko je ovaj čovek, šta je sa njim ? :Hail:Naravno, highlight večeri nije nijedan od milion sjajnih poena, nego scena kada rafa u trećem setu pokušava da dođe do daha, briše lice jedno 30 sekundi i onda pogleda Novaka preko ramena, a faca kombinacija "koj ti kurac, oćeš da me ubiješ?" i "ja ne znam više šta mu radim, ovo obično prolazi".Ako obojica ostanu zdrava, ima da se nagledamo vrhunskog tenisa narednih par godina.Uz dobar support cast od 3-10 mesta (jeste, rođo, ti si u toj grupi), biće ovo odlična sezona. Jedino što stvarno nedostaje je jedan up-and-coming klinac, kao što je đoković bio pre 3, 4 godine.

Link to comment

Znaci sada je na 25 a treba mu 46 pobeda.Koliko meceva igra u Beogradu i Monte Karlu i sta mu sledi posle toga od turnira?

Link to comment
Znaci sada je na 25 a treba mu 46 pobeda.Koliko meceva igra u Beogradu i Monte Karlu i sta mu sledi posle toga od turnira?
sad je 24, a treba mu 36. valjda?!
Link to comment
Znaci sada je na 25 a treba mu 46 pobeda.Koliko meceva igra u Beogradu i Monte Karlu i sta mu sledi posle toga od turnira?
sad je 24, a treba mu 36. valjda?!
ne. 59.
Dogovorite se :)
Link to comment
Jebote, kakav meč. Novak gubi prvi set, pa se vraća. Igra najbolje kada je najpotrebnije. Jako malo gestukulira i pičkara. Ko je ovaj čovek, šta je sa njim ? :Hail:Naravno, highlight večeri nije nijedan od milion sjajnih poena, nego scena kada rafa u trećem setu pokušava da dođe do daha, briše lice jedno 30 sekundi i onda pogleda Novaka preko ramena, a faca kombinacija "koj ti kurac, oćeš da me ubiješ?" i "ja ne znam više šta mu radim, ovo obično prolazi".Ako obojica ostanu zdrava, ima da se nagledamo vrhunskog tenisa narednih par godina.Uz dobar support cast od 3-10 mesta (jeste, rođo, ti si u toj grupi), biće ovo odlična sezona. Jedino što stvarno nedostaje je jedan up-and-coming klinac, kao što je đoković bio pre 3, 4 godine.
Da, i meni je najjaci utisak, rafa koji ne moze da dodje do daha. To se retko vidja.A iako sam laik za tenis, cini mi se da Nole sada mnogo boje igra na mrezi, danas su mu voleji bili odlicni. Edited by observer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...