Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

prognoze pred danasnji mec?
Srce kaze Novak - Rafa a protiv srca se nikad ne kladim, iako me ne bi iznenadio ni potpuno drugi par finalista.Naime, Novak sto vise pobeda u ovoj seriji ima to ih sve vise tovari na ramena, takve serije umeju da budu uzasan teret jer se samo o tome prica. Igra se preko dana, vise bih voleo nocni termin. Riba pliva u najlepsim vodama u svojoj karijeri. Ipak, Novak je neuporedivo bolji igrac i ima igru da Amerikanca veze u cvor i svaki drugi rezultat osim njegove pobede u dva relativno tesna seta bi bilo veliko iznenadjenje.Ovaj drugi mec ce cini mi se biti mnogo neizvesniji. Fed je u boljoj formi ove godine, odmorniji je i zna sta treba da igra da bi mogao da se nosi s Rafom. S druge strane, Nadal je dovoljno bolji od njega da moze da ga pobedi i kad nije u top formi. Ovde bih se vec iznenadio da mec ne ode u treci set jer je primetno da Rafa na ova dva turnira obavezno istankuje jedan ogroman deo meca protiv svakog igraca koji pusti ruku i iznapada ga fletovima. Fedu je agresivnost kljuc. Ako uspe da bude dovoljno agresivan ima sansi da dobije mec, ako bude usao u neku takticku vodenicu preveslace ga Nadal. Treba gledati ovaj mec.
Link to comment

ova novakova serija je toliko bolesna da je za mene pocela da dobija dimenzije SF-a, pa u tom maniru ocekujem primese trilera i horora kad se najmanje nadami zato ne smem da prognoziram! :o ako izuzmem gore navedeno, ocekujem novakov prolaz u 2

Link to comment
ova novakova serija je toliko bolesna da je za mene pocela da dobija dimenzije SF-a, pa u tom maniru ocekujem primese trilera i horora kad se najmanje nadami zato ne smem da prognoziram! :o ako izuzmem gore navedeno, ocekujem novakov prolaz u 2
Moja prognoza da ce da prepesaci Majami i priusti sebi vise dana pecanja u komsiluku Brizit Bardo je vec bucnula u Everglejds. Neka ga dete, neka uzme i ovaj turnir kad je vec krenulo. :D Edited by harper lee
Link to comment
jeste, neka se igra dete malo na suncu, da pocrni zlato malo :D
Pa, jes', ovako malokrvan i plav valjalo bi mu malo da pocrni. Sto je Blejk gori od njega? :lol:
Link to comment

6:4, 6:3, malo će se batrgati Riba-Fiš u prvom, a onda će ga Nole u nekom maratonskom 10. gemu brejknuti na živce, onda laganih 3:0 i rutinsko privođenje kraju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...