Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

kazu da se za taj mec pripremao sparingujuci sa karlovicem hvala na informacijama, ja sam bezbrizno utonula u carstvo snova bez promila sanse da se probudim da gledam jer sam verovala da ce ga sastaviti sa zemljom. nisam ocekivala takav otpor andersona, vidim da ste ga bas nahvalili. mada, istini za volju, novak uvek ima frustracije kad igra sa dobrim serverima. mrzi da igra protiv njih.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

kazu da se za taj mec pripremao sparingujuci sa karlovicem hvala na informacijama, ja sam bezbrizno utonula u carstvo snova bez promila sanse da se probudim da gledam jer sam verovala da ce ga sastaviti sa zemljom. nisam ocekivala takav otpor andersona, vidim da ste ga bas nahvalili. mada, istini za volju, novak uvek ima frustracije kad igra sa dobrim serverima. mrzi da igra protiv njih.
A ko voli? :D Manje-vise je uspeo da mu ukroti servis, (6 asova za Novaka vs 4 za Andersona, po dve duple greske) jedino ga je ugnjavio slajs servisom na djus stranu koji mu je nekoliko puta pobeg'o s reketa. Ja sam tek sinoc video koliki je ovaj Anderson, decko ima preko dva metra visine. Veci je problem sto je pustio ruku i ubijao sa osnovne linije, pogodio je linija i coskova za celu sezonu. Nisam pristalica teorije po kojoj je dobro za igraca da ga stisne neko u ranoj fazi kako se ne bi opustio pred odlucujuce meceve ali sinoc sam video jos jednu stvar kod Novaka v2.0 koja mi se mnogo dopala i koja ce mu mnogo pobeda doneti u karijeri. Novak je bukvalno "ukrao" mec Andersonu iz ruku, na nacin na koji je to Fed mnogim igracima radio godinama. Igras najbolji tenis u zivotu, pogadjas sve zivo, cini ti se da si protivnika oterao s terena, a onda ti dva puta po dva minuta popusti ritam i koncentracija i shvatis da si izgubio mec i da je vreme da pakujes rekete za taj dan. Potpuno bizaran osecaj.
Link to comment
Fish je totalno likeable karakter, bas je lepo konacno videti nekog na tom mestu umesto onog smaraca od Rodika. Sa sebicne strane ovo je dobra vest za Novaka. Ako veceras bude sve kako treba i isprasi Andersona sa Ribom bi mec trebalo da bude kraci i eksplozivniji nego sa Fererom, sto nije beznacajno pred finale. Nego, da ne pravimo razanj dok je zec u sumi. :D
Na finalu IW 2008., Djokovic - Fish, srpski navijaci tapsu itd. svaki put kada Fish napravi neko gresku...u nekom trenutku (servis greska Fisha, ili tako nesto, ne secam se) iz publike se cuje "To some!", i celokupna srpska publika u gromoglasan smeh naravno. Ameri, nista im nije jasno :DKasnije, pri kraju meca, neko dobacuje "ajmo Nole pare su u pitanju" i opet smeh. Jedan Amer se okrece nekom nasem i pita, sta je smesno, sta je rekao, ovaj mu prevodi "C'mon Nole play for the money" i onda i par Amera umire od smeha.
Link to comment

novak kao najbolji riterner na turu mislim da bi ipak trebalo da ima manju kolicinu animoziteta prema jakim serverima... htela sam reci da njega to frustrira preko svake mere. a vec su se pojavile teze da je bio nervozan zbog porodice na tribinama/tj u boksu.inace, na jednom stranom forumu videh dobar komentar

Now his confidence shows in his bag as well
ilustracije radinole_miami2011_spec_46.jpg:lol: Edited by Afterburner
Link to comment
Ali Viskovic koji zakljucuje kako je, eto, Novak morao da odigra jedan slabiji mec. :lol:
to je onaj što hoće da bude Višković umesto Viškovića.
Link to comment
da li je bila od pocetka?ja sam ih videla samo jos protiv viktora?! i tu je bio nervozan
Bili su i na mecu pre toga samo su sedeli u nekoj pripizdini.
Link to comment
to je onaj što hoće da bude Višković umesto Viškovića.
Stavrno? Ala ta dvojica imaju slicne glasove. Mogao bi Viskovic da stavi neki ™ na prenose da ga ne mesaju sa ovom neznalicom koja je sinoc prenosila mec.
Link to comment
Bila porodica i prethodnih dana na tribinama pa nije bio nervozan.
Ali jeste Ferer i to zbog ko zna cije porodice. :lol: Kakvu akciju je imao covek, na brejk loptu za Fisa pocne neka beba da urla na tribinama i nije stala sve dok Ferer nije odservirao ocajan drugi servis i nakon reterna izbacio lagani bh u aut. Kakav li retard moras da budes pa da odvedes bebu na teniski mec? :isuse:
Link to comment
Stavrno? Ala ta dvojica imaju slicne glasove. Mogao bi Viskovic da stavi neki ™ na prenose da ga ne mesaju sa ovom neznalicom koja je sinoc prenosila mec.
Bili su jednom zajedno u studiju pravi i lažni (valjda se zove Bane) Višković. Reče pravi da je ovaj drugi teniski trener ako sam dobro razumeo.
Link to comment
Bili su jednom zajedno u studiju pravi i lažni (valjda se zove Bane) Višković. Reče pravi da je ovaj drugi teniski trener ako sam dobro razumeo.
Blago onom koga taj trenira.
Link to comment
Bili su i na mecu pre toga samo su sedeli u nekoj pripizdini.
aha... ja ionako ne mislim da su oni vise bilo kakav faktor kod njegovih igara. nekada su bili neiphodni za sinergicki efekat,nije se mogao zamisliti dobar rezultat bez njih u lozi.... sada odlicno radi i bez njihove podrske.
Stavrno? Ala ta dvojica imaju slicne glasove.
indeedovaj drugi ipak deluje kao viskovic sa hendikep udarcem u medjunozje, skolski sopran
Link to comment

da, to je branislav pralica i prilicno hvale njegovo komentarisanjejedno vreme se valjda druzio i sa novakjom u mladjim danima, trenirali su zajedno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...