Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Uostalom, ta fraza "igram svoju igru" u nacelu nista i ne znaci za vecinu danasnjih igraca
konacno da je neko ovo primetioinace to mi je najomrazenija fraza profi igracawtf, igram svoju igru?! :unsure:
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

a OK, onda se jednostavno nismo razumeli ;)mislim, ako izadjes sa maximalnom koncentracijom i zeljom da dobijes, onda je OK izgubiti ako je protivnik bolji. tu se nikome, pa tako ni Viktoru, ne moze nista zameriti :)

Link to comment

Po meni je ovo bio, fudbalskim jezikom rečeno, pravi prvenstveni mečTM. Nema tu tajni, odradilo se, gledaju se vrlo često u posljednje vrijeme, pa nema tu nekog ni naboja, onda jednostavno stvari dođu na svoje mjesto.Nešto mi se javlja da će ovaj okršaj sa Andersonom biti poslastica. Ili će Nole jednostavno malo usporiti i imati u glavi poraz od istog protivnika (pa možda uđemo u neku neizvjesnost) ili će ga to dodatno raspaliti tako da ćemo gledati neku izvedbu za pamćenje (tipujem na ovo drugo)kako god, bem ti termin, no šta da se radi

Link to comment
ovaj nemacki komentator na djurosportu je legenda. ok je tip, volim kad on prenosi, ali sad je'e govana malo. prvo su reprizirali petkovic - voznijacki gde je N puta govorio "dankinja poljskog porekla" ili "rodjena poljakinja".andrea je samo nemica :D
ipak je morao pokleknuti kad je dosao trener da se posavetuje sa andreom. naravno, na srpskom. :Djelena je odigrala svoj klasican "kad me ne ide" mec. prvi set je bio pesma od tenisa, ali posle pauze krah. i u svom tom mrljanju tenisa nije jelena bila daleko da na kraju i pobedi. za andreu :Hail: za borbenost i agresivnost. kako bi nam legla za fed cup. :)
Link to comment

@ Timmy, gledao sam ja malo Janka. Previse nervozan, u drugom izgubio servis ali ga je vratio odmah pa izgubio u tb-u a u trecem se onda potpuno raspao, histerisao, bacao reket itd... valjda je i on bio uzbudjen.

Link to comment
Meni se cini da je Viktor igrao sa ciljem da uzme sto vise gemova a ne da nedajbobeb uzme neki set ili pobedi. Al dobro, ne moze mu se nista zameriti zbog toga. Ovakav Novak je nepobediv i za bolje igrace od Viktora.Jel gledao ko Janka? Kako je igrao? Vidim dobio prvi set.. Ja sam izdrzao do zagrevanja i zaspao :isuse:
janko je bio odlican do taj brejka drugoga seta gde je zurio i gresioposle se rutinski raspao
Link to comment
janko je bio odlican do taj brejka drugoga seta gde je zurio i gresioposle se rutinski raspao
Gledao sam prva dva seta protiv svih svojih principa i onda kad sam video kako je odigrao TB drugog otisao da spavam znajuci do najsitnijih detalja sta ce se desiti u trecem. Zalosno je sta Tipsa radi sa svojom karijerom. Naravno, decko ima apsolutno sva prava da upravlja svojom karijerom onako kako sam zeli ali onda coveku ne ostaje nista drugo osim da slegne ramenima i prestane da ga gleda. Zali Boze onolikog talenta.Inace, meni je apsolutno fascinantno kako Simon uspeva da igra tenis sa onako tankim nogicama. Sve vreme sam samo cekao kad ce da se izlomi. Covek je gradjen kao igracka iz Kinder jajeta. :lol:
Link to comment

Nesanica - gledao i Janka i Jelenu.Janko nije za psihologa, on je za psihijatra, mada bih mu ja najradije namestio Duleta Vujosevica za trenera. Radio je sa Simonom sta je hteo, a onda je izgubio tajbrejk za 2:0 i spustio gard. Mislim da Dule V ima puno epiteta za takve karaktere.Jelena standardno; igra sa osnovne linije ok, dok je mozak naspanovan; na prvu vibraciju, setup se raspada, lopte se skracuju, strah otkriva mane, a na slaboga i zec dize kurac. Kad smo vec kod seksa, najstrašnije bih šurio onu Andreu Petkovic.

Link to comment
Inace, meni je apsolutno fascinantno kako Simon uspeva da igra tenis sa onako tankim nogicama. Sve vreme sam samo cekao kad ce da se izlomi. Covek je gradjen kao igracka iz Kinder jajeta. :lol:
Simon je dosadan kao vaska jer uvek izgleda kao da ce ga neko lagano poderati a to se retko desi. Tera protivnika na potez vise i greske. Dosta se dobro krece. Imace "F" dosta problema sa njim u cetvrtfinalu
Link to comment
Simon je dosadan kao vaska jer uvek izgleda kao da ce ga neko lagano poderati a to se retko desi. Tera protivnika na potez vise i greske. Dosta se dobro krece. Imace "F" dosta problema sa njim u cetvrtfinalu
Ma, dobar je to igrac, naravno, samo kad ga covek vidi kako mu iz tri broja veceg sorca izviruju oni konci od nogu... :lol:
Link to comment
ana se trenutno bavi ulascima u ginisa po mnogim luzerskim pitanjima, kim igra na ovom turniru raspali tenis i to je bilo dovoljno da je otrese. mozda je to nekima zanimljivo, ali po statistickim i bihevioristickim pitanjima, po teniskim je do zla boga nakaradnoi mene su ti mecevi potsetili zasto slabo pratim wta
S obzirom da na tom terenu nije bilo kamera, mogu da poverujem da meč nije bio neki spektakl, ali u odnosu na ono drombuljanje Andree i JJ, teško. Ali isto tako ne verujem u otresanje, jer je Kim uzela manje poena od Ane, + 2 seta u taj brejku, -1 izgubljen glatko.Rekao bih, samo gigantski čouk.
Link to comment

otresanje u poslednjem setu doslovno, ono nisam verovala da je moguce ali couk vs drombuljanje?drombuljanje, pri cemu je ono bilo parcijalno drombuljanje, mada zavisi sta volis, da li malo tenisa ili poene od 3 secali, preferably, nista od togakim igra raspali tenis na ovom turniru, znaci raspad i uspela je da se vrati iz mrtvihsta je tu zanimljivou ovom drugom mecu bar vidis da jedna igracica napreduje, kao sto je andrea i sama rekla, skinula je sadasnjeg broja 1 , potom bivseg broja 1, na putu jos samo dve devojke...pri cemu, opet dodajem, ne znam zasto bi neko pratio live bilo koji od tih meceva kada uporedo ide atp, a narocito jer u poslednje vreme nicim nisu pokazale da su toga vrednesad treba pogledati presser-e, pa ono je pateticno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...