Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

To jeste više mentalni napor, naročito jer je to njegov turnir. Ono pecanje bi mu bilo idealno u smislu da odjebe ceo cirkus na 7 dana, ali sumnjam da će da ga batali, osim ako ne bude imao neki problem kao prošle godine. Mada bih ja na njegovom mestu tankirao u svakom slučaju, jal zdrav, jal kilav.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

To jeste više mentalni napor, naročito jer je to njegov turnir. Ono pecanje bi mu bilo idealno u smislu da odjebe ceo cirkus na 7 dana, ali sumnjam da će da ga batali, osim ako ne bude imao neki problem kao prošle godine. Mada bih ja na njegovom mestu tankirao u svakom slučaju, jal zdrav, jal kilav.
Ma, da. Ako im je do porodicnog biznisa neka bude lake ruke u deljenju wild karti a onda ce biti Djokovica za pola zreba. Doduse, samo do prvog kola kvalifikacija. :D Problem sa ovakvim pocetkom sezone je to sto je sa njim niz vodu otisao i luksuz da se gube mecevi od levaka zbog akutne kurcobolje. Razapela bi ga teniska stampa toliko da bi Isus mogao komotno da kaze - cuti, ja sam jos dobro i pros'o.
Link to comment

Ne samo što bi ga razapeli, nego cenim da bi dobar deo i jedva dočekao. Otprilike, znali smo mi da je nekonzistentna divljina (al talentovana).

prosle godine je rano ispao u BG-u?
Ma ja, predao Krajinoviću u 1/4 finalu, zbog one polenske alergije.
Link to comment

uopste ne kapiram ovu pricu kako bi NJole trebao da preskoci Monte Carlo. glede borbe za drugo mesto, Pederer je ove sezone do sada odigrao 3 meca i 1 turnir vise(a covek je 6 godina stariji, i cini mi se da nema nikakvih problema sa fizickom spremom). zapravo, od top10 igraca, ovo je NJoletu, Rafi i Depresivnom Trckaralu 4. turnir u sezoni, svi ostali u odigrali vise... plus, i da uzme Key imace 10ak dana odmora do MC...takodje, 22-23 meca u sezoni pre sljake je sasvim normalno za top10 igraca. doduse, mogao je i kao Depresivno Trckaralo da ima 10, ali nekako sumnjam da bi se menjao sa njim... sto ljudi rekose, ako mu dobro prodje MC, onda neka preskoci BG. a ako su mu 3 mastersa na sljaci puno, onda mu je bolje da odigra MC i Madrid, a u Rim ode turisticki i ima 2 nedelje pred Garros...teorijski, jedini prenatrpani deo mu je americka turneja u avgustu. ako se ne varam, tu idu Kanada pa Cinci pa US Open i moguce polufinale DC, sve strpano u mesec dana.

Link to comment
uopste ne kapiram ovu pricu kako bi NJole trebao da preskoci Monte Carlo. glede borbe za drugo mesto, Pederer je ove sezone do sada odigrao 3 meca i 1 turnir vise(a covek je 6 godina stariji, i cini mi se da nema nikakvih problema sa fizickom spremom). zapravo, od top10 igraca, ovo je NJoletu, Rafi i Depresivnom Trckaralu 4. turnir u sezoni, svi ostali u odigrali vise... plus, i da uzme Key imace 10ak dana odmora do MC...takodje, 22-23 meca u sezoni pre sljake je sasvim normalno za top10 igraca. doduse, mogao je i kao Depresivno Trckaralo da ima 10, ali nekako sumnjam da bi se menjao sa njim... sto ljudi rekose, ako mu dobro prodje MC, onda neka preskoci BG. a ako su mu 3 mastersa na sljaci puno, onda mu je bolje da odigra MC i Madrid, a u Rim ode turisticki i ima 2 nedelje pred Garros...teorijski, jedini prenatrpani deo mu je americka turneja u avgustu. ako se ne varam, tu idu Kanada pa Cinci pa US Open i moguce polufinale DC, sve strpano u mesec dana.
A gde se proteze ta prica? Covek nikad nije provodio manje vremena na terenu, zdrav je, u zivotnoj formi...Taman posla da propusta.
Link to comment

Cinjenica je da provodi manje vremena na terenu, ali i Novakovo angazovanje na terenu je vece nego sto je bilo u prethodnom periodu. On je i pre imao sjajne kretnje, ali ovo sad je na visem nivou i deluje (makar meni)neverovatno.Realna je ocekivati da to dovodi i do veceg trosenja i samim tim je i logicno da se kod posmatraca javi strah od neke povrede. Samo zato bi bilo dobro da napravi neku pauzu za oporavak. Mozda je bolje propustiti neki turnir, a nastaviti sa ovakvim nastupima.

Edited by Tinman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...