Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

obzirom da vise nije maloletna, ovo je odlican razlog da se navija ZA nju :D
Ako te stvari radi kao što igra tenis, pretpostavljam da se onda partija svede na to da ti ona vraća loptice dok se ne smoriš i ne opališ jedan shot u aut :lol: Imade Pešikan jednu pametnu, reče da Voznja© ki s vremena na vrijeme izvede poneki udarac (pa i behendTM) zbog kojih ti dođe da se zapitaš otkud ona na No. 1.A Petković je baš osvježenje u moru ovih defanzivnih igračica, još kad skupi iskustva biće odlična. Sad pretpostavljam zbog nedostatka istog ima čudan izbor udaraca (unorthodox) u pojedinim situacijama, ali doći će to na svoje. Makar je beskompromisna. (mali off: da JJ ima prirodne predispozicije kao Petković, ne bi silazila sa naslovnih strana Sports Illustrated, GQ, FHM)Prema Blicu "Janko lako protiv Pečnera". Možda je njemu bilo lako, nama za gledanje nije bilo. Edited by NekoIzMase
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Dobi Tipsa u ovom neopevanom rekreativnom smaranju. Problem sa gledanjem Novakovih, Rafinih i Fedovih meceva je to sto kad ti zapadnu neki Tipsarevic i Pecner moras da izmuvas iz sebe neki "nacionalni navijacki zanos" i primis se na mec da ne bi usred meca otisao na vadjenje zuba kako bi se makar malo zabavio.
Baš rekoh ukućanima ovo gore od najgoreg NJTA tenisa.
Link to comment

Dobar Janko.

Monte Karlo ce igrati sigurno, to je Masters serija, ali ne verujem da ce imati neku narocito veliku gazu ove sezone na sljaci, verovatno ce igrati tacno onoliko koliko mora. Lako moze da se desi da potpuno zaobidje Beograd sto bih iskreno voleo da uradi, iako bi bilo lepo gledati ga ponovo uzivo, narocito u ovoj formi.O sinocnjem mecu se nema Bog zna sta reci. Mislim da cu preskociti sa gledanjem do polufinala, narocito zato sto se ne veselim novom masakriranju Troickog. Jednostavno i u Majamiju kao i u IW Novakovi mecevi u ranoj fazi turnira lice jedan na drugog kao da je svaki sledeci repriza prethodnog. Jedan set dobijen u svlacionici, jos jedan onog trenutka kad protivnik shvati da nema nista od popustanja i eto Novaka u sledecem kolu a da nije posteno ni oznojio dres. Mislio sam da ce Novak igracki da iskulira ovaj turnir medjutim smetnuo sam s uma da bi ga neko rano ispadanje u kombinaciji sa dobrim Fedovim rezultatom vratilo na trece mesto, sto mu nikako ne treba pre nego sto se predje na sljaku.
Ovo je glavno. Kapiram da on hoće da se ustali na drugom mestu da ne bi naletao na Nadala kad krene šljaka. Ali bojim se da se ne pregreje u toku Mastersa i baš pred Rolan Garos izgubi drugo mesto usled umora i/ili povreda (pod uslovom da Fed odigra dobro). Čik pogodi u čiju polovinu bi ga onda strpao slučajan žreb. Ne brinem zbog mečeva iz ove sezone, nego što on skoro da nije imao nikakav odmor izmedju sezona. :unsure: Jednom kad udari u zid, trebaće mu dugo da se povrati. Nadam se da grešim, fala bogu. Edited by anantaram
Link to comment

Izabrah pogrešan dan za slobodne aktivnosti i to baš kad je Andrea spržila Zid, a i Janko vidim rešio da ostane na turniru još koje kolo.Za Novaka bi bilo idealno kad bi mogao da preskoči Monte Karlo, pogotovu što je to jedini Masters koji nije obavezan, ali em brani polufinale, em je pitanje koliku će zalihu bodova imati ispred Rodje, a bilo bi zgodno da ostane drugi kroz sezonu šljake. Valjalo bi mu par ovakvih žrebova kao u Majamiju.

Link to comment

Ne znam odakle vam to za preskakanje Monte Karla. Novak igra dosta tenisa ali sve su to mečevi kraći od sat vremena koji mu praktično dođu kao treninzi - plus, nedjelju prije i poslije Monte Karla je slobodan. Ono o čemu bi on trebalo da razmišlja je preskakanje Beograda, pogotovu ako se zna da odmah iza njega idu dva vezana Mastersa.

Link to comment
Ne znam odakle vam to za preskakanje Monte Karla. Novak igra dosta tenisa ali sve su to mečevi kraći od sat vremena koji mu praktično dođu kao treninzi - plus, nedjelju prije i poslije Monte Karla je slobodan. Ono o čemu bi on trebalo da razmišlja je preskakanje Beograda, pogotovu ako se zna da odmah iza njega idu dva vezana Mastersa.
Tacno. Beograd, ako je pametan, izbacice iz kalendara, bez obzira na to sto nece imati neku narocitu konkurenciju. Dolazak u Beograd je obicno skopcan sa mnogim vanteniskim aktivnostima, cimanja za rukav od strane svih i svakog. Bolje mu je tu nedelju da peca s Rafom ili Endijem kuci u Monte Karlu i da malo dopuni baterije. Osim toga, Monte Karlo mu je domaci teren, bice kao da je izasao ispred zgrade da kupi cigare. :D
Link to comment

Što se mene tiče, ovakvog Novaka bi mogao da gledam i 30/365 i da ne osvaja svaki turnir. Kapiram da je bandažirao koleno samo preventivno i da nema neki bitniji problem sa njim.Jedino je zez što je to ipak 6 sati vremenske razlike. Kako ono beše za jet lag, svaki sat po jedan dan za prilagodjavanje. Doduše, možda Novak i ne ostane do ponedeljka u Majamiju.A za Beograd se slažem, ali on taj turnir i ne ganja zbog bodova ili slično. Ionako ga provodi manje više k'o promoterka :P

Edited by Garnirung
Link to comment
Što se mene tiče, ovakvog Novaka bi mogao da gledam i 30/365 i da ne osvaja svaki turnir. Kapiram da je bandažirao koleno samo preventivno i da nema neki bitniji problem sa njim.Jedino je zez što je to ipak 6 sati vremenske razlike. Kako ono beše za jet lag, svaki sat po jedan dan za prilagodjavanje. Doduše, možda Novak i ne ostane do ponedeljka u Majamiju.A za Beograd se slažem, ali on taj turnir i ne ganja zbog bodova ili slično. Ionako ga provodi manje više k'o promoterka :P
To me i brine.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...