Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Izgleda da Djovak nema nameru da pusti nogu s gasa, imam osecaj kao da je zajahao Harlija, zavalio se u sediste i vozi run of his life against all predictions. Potpuno je neverovatno koliko je uspeo da odvoji svog doktora Dzekila od mister Hajda. Igra fudbal, zajebava se na raznim promocijama i humanitarnim mecevima, izlazi na teren u klovnovskoj opremi a onda kad mec pocne uzme reket, slozi svoju "braca Dalton" facu i krene da deli baggels and breadsticks kao da je to najuobicajenija stvar u tenisu. Bude li dosao do polufinala Majamija na nacin na koji je to ucinio u IW to ce vec biti zastrasujuci statement ne in form igraca vec igraca koji je Fedal eru pretvorio u Fedalovic eru. Iskakali su povremeno i drugi sjajni igraci po par meseci ali ovo sto Novak radi poslednjih par meseci se nikako drugacije ne moze nazvati osim cistom dominacijom nad ATP turom.

Edited by harper lee
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Veceras prvo Jelena od 19.30, pa Janko protiv Cilica od 21.30. U to vreme i Njovak dubl sa Marejom. A Anin dubl prebacen za sutra, pa ce sutra imati 2 meca. Ne znam koliko joj je to pametno.Danas igraju i Pederer, Nadal, Rodik, Berdih, Sarapova, Kuznjecova, Wozniacki..A sto je najvaznije krecu prenosi na B92, SK, ES, a strimove ni da ne pominjem :)

Link to comment

Tipsa.... napravi brejk, a onda napravi dve duple greške i izgubi servis :fantom:Srećom i Čilić poklanja oberučke...

Edited by Gutterball
Link to comment

E sad, kad se još ne bi raspao protiv Pečnera sledeće kolo. Konačno i Janko da razbije junf kod Čilića.Mada, da je izgubio ovaj taj brejk, ne verujem da bi dobio treći set.Posle današnjeg poraza društvo Top 10 napušta Rodik, posle dužeg niza godina (9).Nisam pratio posebno njegove izjave, ali moguće da će i on da zabatali tenis posle OI sledeće godine.

Edited by Garnirung
Link to comment
9 godina nije ispao iz top10? :Hail: Bravo i za Janka. Sa kim se ukrsta ako prodje Pecnera?
Sa Simonom ili Peruancem Kuevasom (taj što dobi Rodika).Negde sam pročitao da je 9 godina u top 10, završavao tih sezona. Moguće da je negde usput i ispadao, ali me mrzi da proveravam :) A i zvuči mi verovatno, koliko se sećam. Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...