Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Ja mu dajem max 1/8 finala. A ne bi me mnogo iznenadilo da i veceras zavrsi.
Ja bih iskreno voleo da taj Poraz Koji Jednom Mora Doci dodje u Majamiju kako se Novaku u glavi ne bi muvale neke teorije o tome koliko je sposoban da svoju monstruoznu igru sa slow-court-a prenese na sljaku kad ga na njoj sa'vata i dobije neki maratonac. Medjutim, pocele su vec neke price o tome kako je Djokovic na pragu istorijske statistike kao prvi igrac koji moze da zavrsi "Australian Open section" sa savrsenim skorom od 24:0, a kako mu iz njegove polovine zreba ubrzano ispadaju glavni takmaci, a i mnogi igraci mu izlaze na teren spustenih gaca, ne bih se zacudio da prione na pokusaje da se dokopa tog statistickog podatka i smesti ga u vitrinu sa trofejima. Pod pretpostavkom da se i on zabavlja citajuci teniske sajtove. Edited by harper lee
Link to comment

Cenim da Nođo ne juri nikakav rekord, cenim da juri da ostane neporažen koliko god je to moguće, i da će se truditi u tom smislu. So, baš me zanima kad i gde će pokleknuti.

Link to comment
49 minuta
48 i kusur tačnije, prvi set 20 minuta. Istomin dobio osam poena na svoj servis :Hail:Dobio i Tipsi u dublu na tri seta, kreće Ana protiv Kimiko. :) Edited by Miroslav Jeftic
Link to comment

Moj komša osvaja Italiju™.

Lajović pobeđuje u Italiji25. MART 2011. | 23:58 | IZVOR: SPORTSKE.NETPošalji komentar Komentari (0) Mladi srpski teniser Dušan Lajović mogao bi biti novo veliko ime sa ovih prostora. Sutra će igrati novo finale u Italiji, a za dve nedelje bi mogao biti u prvih 300 na svetu.Dušan Lajović bi mogao biti novo ime koje će ljubitelji tenisa u Srbiji sa pažnjom pratiti. Lajović ima samo 20 godina, a u poslednje vreme beleži odlične rezultate i uskoro bi mogli očekivati i značajniji prodor na ATP listi od ovog mladića.Prošle nedelje Lajović je osvojio fjučers u Italiji, a ove nedelje je u finalu završnog turnira serije fjučersa u Italiji. Danas je u polufinalu Lajović u 2 seta slavio protiv domaćeg igrača i 1. nosioca na turniru Krunjole sa 7:6 i 6:0! i obezbedio sebi plasman u finale i dolazak na korak od prvih 300 na svetu.Lajović je trenutno 361. na svetu, ali ga u naredne dve nedelje očekuje značajan skok na listi i moguće čak i mesto u prvih 300. Godinu je počeo na 428. mestu na ATP listi.Lajović je 5. nosilac na turniru i u finalu je favorit protiv još jednog Italijana, Valtera Trusandija, 8. nosioca.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...