Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Sto rece gazza - reality check. :D A reality check kaze da je ovom pobedom Novak i formalno trenutno najbolji igrac na svetu na podlogama na kojima se igra ovaj deo sezone. Tri meseca je drao sve redom ali broj 1 ipak nije bio u tom vozu. Sada jeste. U nekim trenucima gledali smo takav tenis da sam samo cekao kad ce nekom da se slomi ili izgori reket. Retko kad teren bude tako minijaturan kao kad igraju ova dvojica ludaka.Medjusobno cascavanje Novaka i Rafe posle meca je dodatni slag preliven preko ovog sjajnog duela. Way to go, momci.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Jebucka malo Fekija :lol:
Ko, šta?Slušao sam govore, al ih nisam čuo. Previše popih :D Nole svetski car :Hail: Samo da mu ne nađu neke droge u krvotoku sad...
Link to comment
Ko, šta?Slušao sam govore, al ih nisam čuo. Previše popih :D Nole svetski car :Hail: Samo da mu ne nađu neke droge u krvotoku sad...
Nista, samo je rekao da je za njega Rafa najbolji igrac svih vremena.
Link to comment
Ahahaha...stvarno ga je fino poklopio, i neka je :lol::Hail:
Pa, Rafa je prvi poceo na US Openu kad je pohvalio Novaka da je podjednako gracious i u pobedi i u porazu, aludirajuci bez pardona na Fedovu kuknjavu na Australian Openu. Sad posto su obojica prostrli Fedovu kozhu preko patosa da im ne zebu noge moze im se da ga malo podjebavaju. Dosta je, vala, i on kenjao po svakome. :D
Link to comment
a svejedno ce se druziti vec danas u bogoti. egzibicioni mec, pretpostavljam za simbolicnu svotu zelenih novcanica.nadal2.jpg
cenim da ce kartel da opere barem pola meleonasreca pa Novak neposlusa forumske eksperte i ne ode u pemzijuKako je pocelo uskoroce da smori citav teniski svet. Odraslo dete.
Link to comment

Fenomenalno, u dva dana dobio Feda i Nadala, prvom nije dopustio da preokrene, drugom preokrenuo, psihicki ekstremno jak, fizicki vezao dva meca u tri seta, sjajno.

bese negde pre par nedelja prikaz koliko ko iz TOP3 brani poena do Pariza.da li bi neko mogao da locira to?danke
Ne znam za to, ali evo sta su osvojili od pocetka 2011.1. Djokovic 37252. Federer 16306. Nadal 1090
Ako Nadal ovako igra na brzoj podlozi, bojim se da će i ove godine na šljaci biti nepobediv.
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...