Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

svakako.Ne znam šta mu se desilo, ali ovo je neki novi Novak. Kada je ustao sa klupe pred poslednji gem njegov govor tela je bio toliko samouveren i fokusiran.Novak Hail.gifHail.gifHail.gif
Oćer'o neke članove familije iz lože, sad ima najčistiju glavu, pa je mentalno jači za pet kopalja od ostalih.
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Mislis 'Djokica'? <_<
mislis, smisao za humor? ironija, mozda? stvarno mi se ne da da tebi, ili bilo kome, objasnjavam sta je pesnik hteo da kaze - uzivam u ovoj pobjedi igraca za koga navijam, pa i tebi preporucujem isto.Nole, djokice mali, kralj si! :Hail:
Link to comment
nema odje leba... na teren je, umjesto strasnog Novaka koga smo gledali posljednjih par mjeseci, opet izasao uplaseni mali djokica iz 2009-2010... onaj koji ne moze vola da ubode kad je frka.mislim, da poslije onakvog ribrejka za 3-3, onako mizerno odservira moze samo taj mali djokica :isuse:
mislis, smisao za humor? ironija, mozda? stvarno mi se ne da da tebi, ili bilo kome, objasnjavam sta je pesnik hteo da kaze - uzivam u ovoj pobjedi igraca za koga navijam, pa i tebi preporucujem isto.Nole, djokice mali, kralj si! :Hail:
Aman, ma ljudski je plasiti se ;) A da je bilo gusto u startu, bilo je.Naravno, imao je rebound za pamcenje. Prelomio je i nije se osvrnuo. Svaka cast :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...