Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

MOžda im je žao što oni to nikada neće doživeti?Pa makar i ovako jadno i nikakvo...
Pa kada bude video koliki broj ljudi ga je dočekao verovatno će mu još više zavideti, ali ovakav cirkus od dočeka mislim da ne bi voleo. Federer nikada ne propušta da istakne koliki je gospodin. Međutim, ne bi njega švajcarci u tolikom broju dočekali zato što ga ne gotive baš toliko. On u Bazelu nikad nije, celu godinu provede u emiratima i mondenskim letovalištima, nema nikakvog dodira sa Bazelom a još manje sa običnim svetom.
jel ovo ironija?
Nije. Milioneru da omiljena čokolada bude cipiripi? Pored bendova koji su milion puta bolji od tap011, tap011 da mu bude omiljeni?
Link to comment

Covek odrastao uz TAP 011, prve ribe svuvao uz njihove balade :Dprvi put se napio uz Miroslava Ilica.... sta je to toliko cudno?

Link to comment
Miroslaveeeeee ... po-lo-micu case od kristala....Miroslav nije dobar za B92, pa su pustili reklame :lol:
E ja reko nesto meni jebe prenos. Uzas :lol: Poserem im se u sve on e Lakoste.Kako smaraju sa salama Edited by Krampa
Link to comment

Covek ciji je zet preko Novakovih ledja prejebao tamo neku Celzi razvaljiva i oblizuje se za sve novce..Ako sad odnekud ne izvuku vola na raznju,usrali su stvar..

Link to comment
Na B92 pricaju o tome kako igraci kradu peskire sa turnira, i to svi pricaju u glas, niko nikog ne slusa... Sjajno! :wub:
Nemoj da te gayya cuje angry.gif
Link to comment
Pa kada bude video koliki broj ljudi ga je dočekao verovatno će mu još više zavideti, ali ovakav cirkus od dočeka mislim da ne bi voleo. Federer nikada ne propušta da istakne koliki je gospodin. Međutim, ne bi njega švajcarci u tolikom broju dočekali zato što ga ne gotive baš toliko. On u Bazelu nikad nije, celu godinu provede u emiratima i mondenskim letovalištima, nema nikakvog dodira sa Bazelom a još manje sa običnim svetom.
Pa njemu su poklonili kravu, ni manje ni višeToliko o tome
Link to comment
Pa kada bude video koliki broj ljudi ga je dočekao verovatno će mu još više zavideti, ali ovakav cirkus od dočeka mislim da ne bi voleo. Federer nikada ne propušta da istakne koliki je gospodin. Međutim, ne bi njega švajcarci u tolikom broju dočekali zato što ga ne gotive baš toliko. On u Bazelu nikad nije, celu godinu provede u emiratima i mondenskim letovalištima, nema nikakvog dodira sa Bazelom a još manje sa običnim svetom.Nije. Milioneru da omiljena čokolada bude cipiripi? Pored bendova koji su milion puta bolji od tap011, tap011 da mu bude omiljeni?
ne blamiraj se, molim te.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...