Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Vidi Pralice, još samo Viško odnekut da iskoči.Sumnjam da je tap011 Novakov omiljeni bend, kao što sumnjam da mu je cipiripi omiljena čokolada. On to sve zbog Srbije.

Edited by Serpentina
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Srpska zastava dugacka 50 metara... kako li ce ekipa sa SZD prezivjeti ovo :lol:
Ne znam kako oni ali ja da nisam iskljucio na vreme pucao bih sebi u usta tetejcem. Sve te proslave su u smislu organizacije dno ali ova je bila dno dna.
Link to comment
Lepo je sve to, sportski uspesi, doček, i ja sam se iskreno radovao juče... ali mi je zaista neprijatno gledati sve ovo. Gade mi se svi ti što se uvlače Novaku, pardon, Noletu u dupe ovih dana gledajući da izvuku ličnu korist iz svega toga, počevši od političara, novinara, ptauljaka-komičara u pokušaju i njhovih švalerki...edit: dobro de, vidim da nije samo ona tu, već ceo propali bend, inače Noletov omiljeni. onda donekle i razumem...
Kad sam video onog skota Jeremića da pika tenis kod Noleta na gajbi, nije mi bilo dobro.
Link to comment
Ne znam kako oni ali ja da nisam iskljucio na vreme pucao bih sebi u usta tetejcem. Sve te proslave su u smislu organizacije dno ali ova je bila dno dna.
Mene zabole, vidim Djovak i ekipa se super zabavljaju, srecom nisam u BG pa me ni na koji nacin ne ugrozavaju cool.gif
Link to comment
Vidi Pralice, još samo Viško odnekut da iskoči.Sumnjam da je tap011 Novakov omiljeni bend, kao što sumnjam da mu je cipiripi omiljena čokolada. On to sve zbog Srbije.
jel ovo ironija?
Link to comment
Kako se sada smeju ovom vašaru Fedex i ekipa. <_<
MOžda im je žao što oni to nikada neće doživeti?Pa makar i ovako jadno i nikakvo...
Link to comment

Miroslaveeeeee ... po-lo-micu case od kristala....Miroslav nije dobar za B92, pa su pustili reklame :lol:

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...