Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

I na kraju izgubi Serena od Zvonareve i pored udarnickog truda sudije da je zajebe. Odavno nisam video da neko nekoga dva puta u poenu za mec loptu onako pokrade.Serena je uredno odbolovala, odpatila i odkukala svoju uobicajenu "jebo te, kako ne mogu da mrdnem od umora" drama queen ulogu. Usput je u dobrom delu meca pokazala koliko je neverovatna igracica. Ne volim ova Vilijams prenemaganja ali zahvaljujuci tome sto su odlucile da igraju postoji sansa da cu sad odgledati i zenski turnir na Vimbldonu. Sa njima i dobar tenis i vrhunska zabava, a sveti Bog zna koliko i jedno i drugo trebaju WTA turu.

Link to comment

Tipsa udje u polufinale Istborna, sa ozbiljnim sansama da uzme turnir. Malo sam gledao kako se Lepi Radek samoubija protiv Nisikorija i ne deluje mi da bi Japanac mogao Tipsi biti nepremostiva prepreka. Daleko od toga. U drugom polufinalu su jos dva slabija igraca. Dakle, ako je neko blizu Istborna neka provali u Tipsinu sobu i mazne mu playstation ili sta vec na cemu igra od igrica jer se ovakva sansa da konacno ubode ATP turnir nece skoro ukazati.

Edited by harper lee
Link to comment
Tipsa udje u polufinale Istborna, sa ozbiljnim sansama da uzme turnir. Malo sam gledao kako se Lepi Radek samoubija protiv Nisikorija i ne deluje mi da bi Japanac mogao Tipsi biti nepremostiva prepreka. Daleko od toga. U drugom polufinalu su jos dva slabija igraca. Dakle, ako je neko blizu Istborna neka provali u Tipsinu sobu i mazne mu playstation ili sta vec na cemu igra od igrica jer se ovakva sansa da konacno ubode ATP turnir nece skoro ukazati.
http://www.youtube.com/watch?v=H7RawQay3Z4&feature=player_embedded :D :Hail:
Link to comment

Jbg, jeste da vetar smara, ali Sepi igra taman toliko bolje da uzme prvi set. Sad da li su ga usrale one silne linije koje je ispogadjao u sredini seta, ne znam, ali dobio je i Janko nešto poena na vetar.Prilika za istoriju. Sepi počeo da igra standardno, bez crtanja linija i 1:1.

Edited by Garnirung
Link to comment

Tipsarevic je zaista jedinstveno autodestruktivan. Od svih nacina da sebe dovede u totalno sranje i opasnost da izgubi mec ovaj sa drkanjem oko toga ima li ili nema dovoljno svetlosti da se igra je potpuna inovacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...