Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Ana u drugom setu realizacija BP 0-10 a Hantuhova 1-2. Naravno, izgubljen set sa 3:6. Ne, ne, genije, tako se ne pise rec pobeda. <_<

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Izgubila je trci set sa 6-2, ja sam se ukljucio na 3-2 i od tad nije ni jedan poen osvojila.
:o nisam gledala, ali cak i za anu mi tesko da poverujem da je toliko raspad bio :isuse:
Link to comment
Nisam ni mislio da je u konkurenciji za titulu, već da može 1 kolo da odigra zajebano protiv nekog od prvih 4-5 na listi.
Čisto sumnjam... na prošlom Vimbldonu je prilično lako i brzo ispao, tako da osim u slučaju nekog čuda ne verujem da će biti neka opasnost za prvih 4-5. :)
Link to comment
:o nisam gledala, ali cak i za anu mi tesko da poverujem da je toliko raspad bio :isuse:
Cak mi se cinilo da se nesto nije ni trudila, gem na svoj servis je zavrsila duplom servis greskom.
Link to comment
:o nisam gledala, ali cak i za anu mi tesko da poverujem da je toliko raspad bio :isuse:
Nema fokus, a kad u mecu zagusti usere se pa onda tesko izlazi iz krivice i samosazaljenja. Zato sam pomenuo onih 10 propustenih BP lopti iz drugog seta, bilo je ocekivati da ce je to kostati citavog meca. Hantuhova nije Karlovic ili Federer pa da se servisima vadi u visokom procentu, naprotiv, servis joj je bedan cak i za WTA standarde. Ako u citavom setu ne iskoristis nijednu od cak 10 BP lopti protiv takvog mediokriteta od servera jasno je da je problem u "tezini" tih lopti a ne u kvalitetu servisa. S druge strane, Hantuhova je iskoristila jednu od dve BP lopte i tu je bio kraj price. Mene vise od ociglednog manjka samopouzdanja i sportskog karaktera brine to sto Ana ocigledno odbija da vidi u cemu je problem. Posle meca je izjavila nesto u fazonu da je zadovoljna svojom igrom i da je super sto je odigrala 4 meca pre odlaska na All England. Ona je od tog think positive pristupa napravila savrseno sredstvo za negiranje i poricanje i kad god mi njen lik padne na pamet uvek je to lik devojke koja drzi sake na usima, lupa nogom o pod i nesto naglas peva da ne bi cula sta joj se govori. U redu je da neko ima neki nedostatak koji ga kosta dobijenih meceva ali odbijanje da prizna sebi taj nedostatak nece joj pomoci da ga prevazidje. Steta.
Link to comment
Ako u citavom setu ne iskoristis nijednu od cak 10 BP lopti
samo je u jednom gemu imala 6-7 brejk lopti, i to vecinom na drugi servis Hantuhove
Link to comment

dobice ana ovo "ni kriva ni duzna"obe igraju uzasno nervozno, valjda je brejk prednosti dovoljan.sledeca protivnica venus

Edited by InvisibleLight
Link to comment
Serena se vratila :wub:
Tja. Videcemo da li se vratila. Pironkova ni sama nije nista odigrala odavno a prvi set, dok se Serena nije malo privikla, otisao je ocas posla. Za razliku od nje Venus je na ovim terenima kao riba u vodi cak i sa ovolikom pauzom i ocekujem da ce brze da se vrati u kakvu-takvu formu. U svakom slucaju radi se o dve neverovatne igracice i ako udju u drugu nedelju na Vimbldonu ne bih se rado kladio protiv njih. Na travi pogotovo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...