Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Bozoljac (trenutno 200.), na Kvinsu u prvom mecu na nekom ATP turniru ove godine pobedio Kukuskina (58. na ATP listi) sa 6-4 6-4 (Ilija prosao kvalifikcije pre ovog meca)u drugom kolu ide na pobednika MARCHENKO/NALBANDIANizgleda njemu samo trava odgovara :Psteta za njega, u 21. godini je bio 100. a sad ga nigde nema :(

Edited by Далибор
Link to comment

Logično kad ima dobar servis. :) Inače odličan primer da je jako teško ući i u top 100, a ne osvajati slemove jedan za drugim :)

Edited by Miroslav Jeftic
Link to comment

Ha, na sta lici trava drugog dana turnira u Halleu , ono je smesno, trebalo bi im zabraniti organizovanje istog na travi, nek lepo predju na zamlju kad ne umeju da naprave travu koja ce da traje duze od jedan dan..

Link to comment
:wub:
Vraćaju se sestre VilijamsSerena Vilijams najavila je svoj povratak na teren posle godinu dana odsustva. Ona će nastupiti na turniru u Istbornu, koji se igra kao priprema za Vimbldon gde Serena brani titulu osvojenu prošle godine. Turnir u Vimbldonu je inače i poslednji koji je bivša najbolja igračica sveta odigrala, pre nego što je posekla nogu, a zatim imala i drugih problema sa zdravljem koji su je odvojili sa terena u prethodnih godinu dana. Društvo u Istbornu praviće joj sestra Venus, koja će se vratiti na teren nakon pauze koja je trajala od januara.
Link to comment

O ne. :isuse: Njih dve su mi najiritantnija pojava još od Aranče Sančez Vikario. Glavni razlog zašto sam prestao da gledam ženski tenis.

Link to comment

+1A ja taman pomislio da smo ih se resili. Mnogo iritira njihov "sad cu da igram kada god hocu i da preskacem turnire kako mi se cefne - ali i dalje sam najbolja teniserka na planeti" stav. I onda naravno obavezni komentari o tome kako neko moze da bude broj 1 a da nije osvojio nijedan GS, itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...