Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Nadal has only got a 45 point leadHe will only gain points by reaching the Final of Queens (60) or winning it (160)Djokovic will lose 20 next weekIf Nadal fails to win Wimbledon he will lose at least 800 pointsDjokovic has only 720 to loseSo if Rafa fails to reach Queens Final and only reaches the Wimbledon finalhe will be on 11270 at the start of JulyIf Djokovic pulls out of Wimbledon he will be on 11285 !!!!And we will have a new Number 1
:) Edited by Miroslav Jeftic
Link to comment
Nije zvanično objavio.
Znam, nego ne shvatam odluku. Ne verujem da je povređen, cele nedelje nije odigrao dva meča tako da nije ni umoran, jedino da psihički nije malo pao, posle poraza u polufinalu, pa želi neku vrstu mentalnog oporavka. Stvarno mi nije jasna odluka da propusti jedini turnir privikavanja za Wimbledon.
Link to comment
Inace Vikotor od danas 12. igrac sveta. Sjajan uspeh :Hail: .
uz malo stabilnosti i malo sreće, mogao bi u top 10. Ko bi očekivao, stvarno fantastičan uspeh. Pomalo i šteta za njega, jer je toliko u Novakovoj senci.
Link to comment
Mislim da ima i Eastbourne, nedelju dana pred W., da li ce se prijaviti ne znam....
Istborn i Hertogenboš. Ne može da se prijavi, jer je deadline prošao. Može da zatraži specijalnu pozivnicu. Jedini teniser iz top 20 na ta dva turnira je Nikolas Almagro. S obzirom da Nadal u Kvinsu može da zaradi maksimum 160 bodova, Novak bi sa titulom na jednom od tih turnira došao na prvo mjesto, budući da bi dobio 230 bodova.
Link to comment
Inace Vikotor od danas 12. igrac sveta. Sjajan uspeh :Hail: .
+ tim 12 mestom izbegava u 1/8 finala nekog od top 4 igrača na gs-ovima
Link to comment
+ tim 12 mestom izbegava u 1/8 finala nekog od top 4 igrača na gs-ovima
pod uslovom da bude 12-ti nosilac, na Wimbiju imaju neki svoj racun za nosioce, ne samo ranking....
Link to comment
Znam, nego ne shvatam odluku. Ne verujem da je povređen, cele nedelje nije odigrao dva meča tako da nije ni umoran, jedino da psihički nije malo pao, posle poraza u polufinalu, pa želi neku vrstu mentalnog oporavka. Stvarno mi nije jasna odluka da propusti jedini turnir privikavanja za Wimbledon.
Još u petak je objavio da ne igra, pre poraza, jako čudna odluka.
Link to comment

Ne bih previse ucitavao u to, niti se nesto smarao oko toga da li ce se pripremiti, itd.Nije igrao nista ni izmedju Dejvis kupa i AO osim onog smesnog Hopman kupa, pa je onda osvojio AO. Sto se tice privikavanja, ima valjda i gde na travi da se trenira. A kakve ce biti bas vimbldonska trava, to se ne zna dok se ne dodje tamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...