Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

mislim da novaku jako odgovara ovo odlaganje, sinoc je zavrsio mec oko 23.30, uz malo radovanja, konferenciju za stampu, masaze nije legao prije 2 sata, a i sve predhodne meceve jr igrao u nocnom terminu tako da mu sanse drastisno rastu sa minimalnih kolike je imao sinoc oko ponoci.7-5, 6-4 :)

Link to comment

E jbg, super ce doci ovo odlaganje Novaku, ali meni ne pase nikako...taman sam mislio da odgledam ceo mec na Istanbulskom aerodromu dok cekam connected flight za zemlju suseda radioaktivnog Japana, ali sad mi je plan pao u vodu...nema veze, samo da Djovak podere Rafu ko krme masan dzak ;)

Link to comment

Iako je ova kiša lep ćar za Novaka, znaju ta odlaganja dosta da smore. Jeste da se produžava vreme odmora, ali nije to u fazonu, sad će da odu u hotel, pa da kulira ili da spava. Obično se čeka u svlačionici ili sličnom prostoru, a to zna malo da drnda po živcima. Barem ja sam takav.Bonus što se igrač već mentalno usredsredi, a onda treba da gledaš u plafon i ubijaš vreme.najbolja varijanta je da kad bude krenulo da se ne prekida do kraja. Osim ako Novak ne krene loše :P

Link to comment

A ja sam posebno zahvalan ovim dodolama, da ne bi njih ja bih propustio mec. Ovako cu napokon moci da odgledam jedan ceo mec, prvi na ovom turniru. Jebem ti sljaku :(edit: sljaka = posao, ne podloga na kojoj se igra. Sad shvatih da je dvosmisleno :)

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...