Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Novak je bio fizicki mrtav ali mu je pomoglo ogavno ponasanje pirgavog pa se zainatio
Pred kraj meča, ne sećam se tačno u kom gemu, na Novakov servis, mislim da sam prvi put video Đokovićevu reakciju u pravcu Marija, ali zbog čega?Reci šta si primetio?
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: sutra neka ni ne izlazi na teren. neverovatno da je covek ovo dobio. nisam verovao da me neki sport izuzev basketa moze ovoliko naloziti kao ovaj mec!ko je sada oterao Harpera, teacher mu u krevetu spavao!
Link to comment

onda neka se samozadovoljava dok NJole ne izgubi! a bre, celavi razbucacu te kada te sretnem, di sada Harpera da nam oteras :(

Link to comment
Pred kraj meča, ne sećam se tačno u kom gemu, na Novakov servis, mislim da sam prvi put video Đokovićevu reakciju u pravcu Marija, ali zbog čega?Reci šta si primetio?
citav mec je psovao, bio je i upozoren od sudija, galamio je, ogavno se ponasao a onda je Novaku pukao film i jeb'o mu je kevu
Link to comment

rizikujem da odem na IL kod Harpera:

Mari je trebalo da dobije ovo. Bojao sam se ovog meca vise nego finala i izgleda da sam bio u pravu jer tesko da ce se Novak oporaviti do sutra toliko da moze da trci sa Rafom onoliko koliko bude trebalo. Iz mog ugla, kad je sljaka u pitanju uvek cu radije glasati za Feda da padne Novaku u zreb nego za Marija, jer Skot itekako ima igru da hvata Novaka za gusu ceo mec i kad je raspolozen da igra, a veceras je bio, jako ga je tesko takticki nadigrati i dobiti. Fed vise nema igru za Novaka na sljaci a cak i kad je tesan mec bude mnogo brzih poena pa se mec fizicki podnese lakse.Veceras je mec odlucio iskljucivo Novakov karakter, iako je imao nekih 12 poena vise kad se sve sabere. Samo tri igraca na svetu ovakav mec resavaju sa dva drop sota protiv igraca Endijeve brzine, od kojih je jedan bio kombo sa lobom. Treba se prvo setiti toga, pa zatim uvrstiti u game plan, a onda na kraju i izvesti i to u trenucima kad je toliko toga u igri. To je, prosto, odlika velikih sampiona kojoj smo se godinama divili kad su Fed i Rafa u pitanju. Kad vise nemas kud izvlacis i onu kartu za koju nisi ni znao da ti je u rukavu.Nadam se da Mari nece ponovo potonuti posle ovog meca. Zasluzio je da se vrati na veliku scenu onako kako je sa nje u januaru otisao, u mecu protiv Djokovica. On je igrao savrsen AO do onog poena na 4:4 u prvom setu posle kojeg mu se Novak popeo na glavu, vrat, ledja i bacio ga u bedak od evo skoro pet meseci. Imao je priliku ovog puta da na podlozi za koju se smatra da mu nije prirodna (u sta ja uopste nisam siguran, mislim da razlog zasto gubi na njoj ne lezi u tipu igre) i verujem da bi ga pobeda protiv Nepobedivog vratila na pravi kolosek. Imao je mec u rukama ali nije ga imao u glavi i sad cemo videti kako ce za njega stvari dalje teci.Novak je, prosto, umoran. Umoran je od meceva, umoran je od medija, umoran je od tog niza koji je prakticno postao marker u tenisu, umoran je od svega osim od pobeda. Mari je lepo odigrao na tu kartu, sacekao je da se Novak izduva a onda ga je bockao dugackim loptama ceo bozji mec, sto je Novaka dovodilo do ludila. Ovaj mec je Djokovic izvukao snagom volje i sampionskim karakterom i apsolutno nicim drugim.
Link to comment

btw, ovo sve vise podseca na Lov na Djokovica. prosto je neverovatno kako je do skoro raspali Marej odigrao jedan od svojih najboljih meceva.meni je ova pobeda toliko draga upravo zbog spanskih komentatora koji su svrsavali na eventualnu pobedu Mareja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...