Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Bekend?
ma jok, forhend, onako iz besa. ubitacno.Djokovic bio bas nadrndan.edit: daj nek neko odgovori Anantaramu :D Edited by Lancia
Link to comment

Napokon neko da mi odgovori. angry.gif

ma jok, forhend, onako iz besa. ubitacno.Djokovic bio bas nadrndan.edit: daj nek neko odgovori Anantaramu :D
Nešto ga ispizdelo? Nisam gledao meč, samo pratim score. Je li bilo lagano, ili je rezultat ko bikini? Edited by anantaram
Link to comment
Napokon neko da mi odgovori. angry.gif Nešto ga ispizdelo? Nisam gledao meč, samo pratim score. Je li bilo lagano, ili je rezultat ko bikini?
pa ispizdeo ga Srđan, kao i milion puta do sada
Link to comment
ORDER OF PLAY - FRIDAY, MAY 13, 2011CENTRALE 12:00 noonF Mayer (GER) vs [4] A Murray (GBR) - ATPNot Before 9:15 PM[5] R Soderling (SWE) vs [2] N Djokovic (SRB) - ATP
Koji su idioti ovi organizatori. Staviti dva meca ciji se pobednici ukrstaju u sledecem kolu na ovaj nacin blink.gifisuse.gif
Link to comment
Čuo sam jednu prilično problematičnu tvrdnju od komentatora. Smatra da je igranje u večernjim satima neka pogodnost i odgovarajući tretman za igrača Novakovog ranga?!Mislim da ovo doba nije normalno za igru i da bi sportista trebalo tada da se odmara. Prilično sam siguran da Novak u ovo doba ne može da pruži 100% svojih mogućnosti.Drugo, nisu neke velike vrućine tokom dana, naprotiv. Temperature su oko 20-25 stepeni tokom cele nedelje, dakle, vrlo prijatno za igru.
Nisam baš siguran, Nadal je danas igrao oko podne i odmah na prvoj pauzi okačio onaj džak sa ledom oko vrata i držao ga sve vreme. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...