Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

ma ne, napusava ga on odavno.
idibegaj! ne znadoh za to.Btw, jel se meni čini (ili je kojot takav), ali Vavrinka ima sigurno 5,6 kg viška.
Link to comment
idibegaj! ne znadoh za to.Btw, jel se meni čini (ili je kojot takav), ali Vavrinka ima sigurno 5,6 kg viška.
redovno ga napušava, već dve godineA vavi uvek tako izgleda, jbg. ćovek "zadržava" vodu
Link to comment

Čuo sam jednu prilično problematičnu tvrdnju od komentatora. Smatra da je igranje u večernjim satima neka pogodnost i odgovarajući tretman za igrača Novakovog ranga?!Mislim da ovo doba nije normalno za igru i da bi sportista trebalo tada da se odmara. Prilično sam siguran da Novak u ovo doba ne može da pruži 100% svojih mogućnosti.Drugo, nisu neke velike vrućine tokom dana, naprotiv. Temperature su oko 20-25 stepeni tokom cele nedelje, dakle, vrlo prijatno za igru. Konačno, ovo je neki polumrak, kao da nema dovoljno luksa u tim reflektorima. Kako Novaku, tako i protivniku, ali moj je utisak da "kokošje slepilo" nije nešto što bi trebalo biti pogodnost favoritu.

Link to comment

64 61, a nekad je znao da se muči sa Vavrinkom na šljaci (Rim 2008, MC 2009).36. uzastopna. Na kom je sad mestu, zna neko?

Edited by anantaram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...