Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Gledati zenski tenis je jedno odvratno i neopisivo gadno mucenje.
Ja sam gledao zensku kosarku na tv posle NBA i ne vidim da je tenis tu bilo sta ekstremniji. Savet je obavezno gledati prvo zenski pa muski tenis, nikako obrnuto.
Gleda neko kako se bivsi goat raspada?
Dokle god on bude drzao reket (jedino ako bas ne pretera kao Muster) meni ce biti draze da ga vidim u suprotnoj polovini zreba u odnosu na nase, valjda su godine terora koje je sprovodio ucinile svoje.
Link to comment

Posle svakog poraza Federera najjači utisak je muk na tribinama, onaj momenat kada su svi stali kada je Gaske promašio prvi servis na meč-lopti kao da je trajao čitavu vječnost. To, i činjenica da protivnik bukvalno mora da se izvinjava što ga je dobio. Valjda je to pokazatelj veličine, šta li.Gaske je inače na momente igrao nestvarno dobro, žali bože protraćenog talenta.

Link to comment
Gaske je inače na momente igrao nestvarno dobro, žali bože protraćenog talenta.
Kada te postave na naslovnu stranu sa devet godina onda shvatis zasto je taj talenat tako protracen.n_239.jpg Edited by borris_
Link to comment
Šta li bi KumTM rekao kad bi prenosio tenis, pa ga zapalo da prenosi meč Amanmuradove. Kad je onoliko srao na 800 metara dok je prenosio trke Kaster Semenja i Marije Mutole sa stalnim referencama na Jarmilu (Jaroslava) Kratohvilovu, šta li bi tek ovdje pominjao, Džingis Kana ili Asašorjua.
A pa ne, znaš da je Kum rusofil, ne bi on skrnavio, makar bila i skoro pa Ruskinja.Rodja je izgleda izgubio edge, biće on napucan za Roland Garos 100 posto, ali ova manja zezanja ga više ne inspirišu toliko, otkad su se stvari malo izmenile na vrhu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...