Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Ako sutra izgubi, a njole osvoji biće prvi
Nece izgubiti pre polufinala, a verovatno ni u polufinalu. Ovaj mec mu je u mnogo segmenata bio najtezi do predvidjenog meca sa Federerom, novi teren, tezak poraz pre par dana, domaci igrac u zrebu koji je vec skinuo jedan solidan skalp, sve dalje od toga ce za njega biti lakse iako ce mu protivnici biti bolji igraci. Prosto, tezina protivnika za njega ne igra gotovo nikakvu ulogu jer se na sljaci Rafa pita u svakom mecu. Nemojmo se zavaravati, Nadal je covek kao i svaki drugi teniser ali ga na sljaci, osim slucajno, moze pobediti samo jedan igrac i to tako sto je u izuzetnoj formi, ima odlican match-up s njim i ogromno samopouzdanje. Protiv svih ostalih je veliki favorit (osim protiv zdravog JMDP ali zdravi JMDP je vise incident nego teniska pojava) i svaki eventualni poraz koji nije uzrokovan nekom povredom bi bio ogromna senzacija. Dakle, zec je jos u sumi, ne vadite razanj iz podruma. :D U finalu cemo videti. Ako sve bude islo kako trenutna forma i generalne igracke sposobnosti govore videcemo koliko ce se odrzati teza o sporijoj sljaci kao battleground-u na kojem ce Novak konacno da polozi oruzje ove godine. Ja bih rekao da je to sledeci mit koji ce Novak penzionisati. Neka se pripremi sljaka u tri dobijena. :D
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Ne znam kako je izgledala JJ, ali ovo mučenje od meča između Vikmajer i AnčiTM me ozbiljno baca u dilemu da pređem sa ženskog tenisa na neki uzbudljiviji/kvalitetniji sport, tipa Otvoreno prvenstvo Beograda u dominama za penzionere

Link to comment

NIM, daj za nas tek dogegale s posla, kak'i je bio prvi set, kad već nisi gledao JJ?A ok, AB pojasnilaHehe, evo na firstrow linku za taj meč ide snimak JJ i SAfarove, pa koga zanima...

Edited by Garnirung
Link to comment

nek neko ostavi kako je jelena igrala, posto iz vec vidjenog rezultat u wta ne govori bas nistakakve samo oscilacije kod devojaka :isuse:

Link to comment

Pazi, ta Safarova je dobi u 3 prošle nedelje, a ove ne može ni 4 gema da uzme. Ko je tu odigrao loše i kad, ne znam nisam gledao, ali da osciliraju, to je jezivo. Nije ni čudo onda što Karolina lagano rula.

nek neko ostavi kako je jelena igrala, posto iz vec vidjenog rezultat u wta ne govori bas nista
Imaš je ovde u snimku Edited by Garnirung
Link to comment

sad cu da bacim pogleduvek kad gledam jj (ima neko vreme da sam batalila obe nase) imam grizu savesti sto gubim vreme, a ujedno nadu da ce se dozvativratili na anu i wickjelena na es2

Edited by Afterburner
Link to comment

Trebali bi ovi Žabari da ukinu ovaj Masters, nema ni 100 ljudi na meču Janine i Ane <_<

uvek kad gledam jj (ima neko vreme da sam batalila obe nase) imam grizu savesti sto gubim vreme, a ujedno nadu da ce se dozvati
:D odličan opis Edited by Garnirung
Link to comment
NIM, daj za nas tek dogegale s posla, kak'i je bio prvi set, kad već nisi gledao JJ?A ok, AB pojasnilaHehe, evo na firstrow linku za taj meč ide snimak JJ i SAfarove, pa koga zanima...
Evo ovako, u prva dva servis gema Ane Vikmajer je imala 6 brejk lopti koje nije uspjela da realizuje, ali zato Ana kad god dođe do prednosti, napravi duplu servis grešku. I tako u krug.
Link to comment

ja ga gledao u madridu protiv Soderlinga i to je mogao da dobije da je malo vise koristio mozak a malo manje snagu i silubice intresantan mec u svakom slucaju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...