Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Jedno pitanje za teniske znalce - jel zavoj/steznik koji Njole ima na kolencetu laksa ili zajebanija vrsta steznika od onih robokap chuda sto je nosio do skora?
Samo je drugacija verzija zastite, inace obavlja isti posao.Novak danas in the bussiness fazonu. Nakon 9:0 krajnje prijateljski mec ali do tada bez imalo zajebavanja.edit: Majice koje su nosili (mislim) Novakovi roditelji i (sigurno) mladji brat su vrhunac neukusa. Trebalo bi Novak malo da im skrene paznju da u Rimu ima prodavnica odece. Edited by harper lee
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Cak i ova sljaka u Rimu izgleda dosta brzo... nije Madrid ali je brza od Monte Carla. Mota mi se po glavi da su organizatori 'spontano' odlucili da ubrzaju terene kako bi umanjili dominaciju Nadala, kad ono... :lol:

Link to comment
Cak i ova sljaka u Rimu izgleda dosta brzo... nije Madrid ali je brza od Monte Carla. Mota mi se po glavi da su organizatori 'spontano' odlucili da ubrzaju terene kako bi umanjili dominaciju Nadala, kad ono... :lol:
Jeste brza (plica) od Monte Karla ali mislim da se malo preteruje sa tim razlikama u nijansi brzine podloge. Igraci su danas toliko brzi i tako jezivo biju po loptici da svaka podloga izgleda duplo brze nego pre desetak godina.
Link to comment
EJ! Ne moze ovde da se prica o majicama angry.gif Sisica, izgubio 3 gema :unsure:
:lol:druze harper, sam si usao u svoju zamku.
Link to comment
Jeste brza (plica) od Monte Karla ali mislim da se malo preteruje sa tim razlikama u nijansi brzine podloge. Igraci su danas toliko brzi i tako jezivo biju po loptici da svaka podloga izgleda duplo brze nego pre desetak godina.
Generalno da. Medjutim, postoji razlika kad dobijes Nadalov top spin na backhand, loptica manje otskace + spin bolje hvata na dublju/sporiju sljaku.
Link to comment

Sljaka inace smara, treba je ukinuti tj. redukovati ko travu (najozbiljnije). RG i 2-3 manja turnira (ATP 250/500) pred RG kao priprema, a sve ostalo prebaciti na tvrdu podlogu. Ako je trava otisla u istoriju (osim na Wimbledonu i pripremnim turnirima), ne vidim zasto je sljaka (a.k.a. tenis u blatu) nesto sveta. RG nek ostane tradicije radi.

Link to comment
Cak i ova sljaka u Rimu izgleda dosta brzo... nije Madrid ali je brza od Monte Carla.
od monte carla je brzi pesak jebote... ono nije teniski teren. ja inace izuzetno gotivim sljaku i volim gledati tenis koji se igra na sljaci, ali monte carlo je sprdnja a ne teren.
Link to comment

Apropo ove priče o podlogama, tenis bi prestao da bude to što jeste kada bi izgubio svoju diverzifikovanost. Hamburg je recimo bio još sporiji teren, na turniru u Moskvi u jednom periodu loptica gotovo da nije odskakala od zemlje koliko je taj teren bio brz. Meni nedostaje i nekadašnji Vimbldon kada je svako ko bi pomišljao da ga osvoji morao da nauči servis-volej.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...