Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

meni je kod novaka najfascinantniji udarac - bekend dijagonala (izvinjavam se na nestrucnosti, ako se tako ne zove -_-)kada deluje kao da loptica za trenutak zastane na reketu, a novak je kao "lopatom" zanese na suprotnu stranu :Hail:

Link to comment
Stvarno ne znam sta bih napisao o ovom mecu a da ne zapadnem u euforiju. Nadal danas nije uspevao ni da priviri iz bunara, a to sam mislio da necu videti jos sigurno 5-6 godina na sljaci. Momenat kad sam shvatio da ce Novak da dobije mec je kad nije uopste trcao na onu Rafinu loptu kroz noge a onda se onako decacki nasmejao kad je video da je upala u teren. Kao da je hteo da kaze - eto, sad kad si raspevao publiku dosta ti je za danas.
sjajan poen, devojka me pita, zasto nije potrcao na nju, ali je imala tako neku vrljavu putanju, da nije bilo leba da se stigne..., sve u svemu vrhunski poen. Van toga,ako izuzmemo Djovakovu zutu minutu u prvom setu, bila je ovo 1 velika Rafina nemoc, covek apsolutno nije imao sanse.
Link to comment
meni je kod novaka najfascinantniji udarac - bekend dijagonala (izvinjavam se na nestrucnosti, ako se tako ne zove -_-)kada deluje kao da loptica za trenutak zastane na reketu, a novak je kao "lopatom" zanese na suprotnu stranu :Hail:
Da. To je to. I skrati je na tri metra.
Link to comment
2005: That was quite something. Nadal's clay-court run ends after 37 wins and just under two years, while Djokovic is now unbeaten in 32 matches this year and 34 in total. And the imminent French Open just got a whole lot more interesting. It's the second-best season start since John McEnroe went on a 42-game winning streak at the start of 1984, and that mark no longer looks so out of reach.
pa zar nije pao rekord?!:huh:
Link to comment

Pošto sam gledao završnicu fudbala, preskočio početak seta, koji je po rezultatu ličio na Hamburg 2007.Jedino što je Novak bojažljivo odradio je servis gem za prvi set i to nakon što je na 30:0 smečom pogodio Nadala i popio pasing šot. Rasplet seta zaličio je na Madrid od pre dve godine, ali sa drugačijim ishodom. Ne bih preterano da spekulišem sa elementom sreće, ali ako ćemo tako Đoković je više nego zaslužio, uzimajući u obzir mečeve na šljaci baš protiv Nadala (a dovoljno bi bilo uzeti baš taj iz Madrida pre dve godine).Drugi set sam gledao potpuno smoren relaksiran, uz malu navijačku dozu bojazni, jer je sa druge strane ipak Nadal, ali je bilo jasno ko je bolji na terenu.Statistika kaže da su napravili podjednak broj UE i na kraju prvog seta, kao i na kraju meča, a hajlajt je svakako izuzetan procenat osvojenih poena Đokovića na drugi servis u prvom setu, koji je mislim bio preko 60% (62 recimo).Rispekt, dečko!

Link to comment
Nole, jebeni si car.Čekamo neki yt drugog seta. Ko dobavi neka ovde obelodani. :)
dajte i neke linkove za DL, ovo ide na DVD
Link to comment
dajte i neke linkove za DL, ovo ide na DVD
To verovatno neće tako brzo.Kod ovog lika na kanalu ceo set i drugi set u delovima.http://www.youtube.com/user/owenhuang#p/u/4/rAFpst2OHpY
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...