Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Dobiti Nadala, u dva seta, na šljaci,u punoj snazi, u Madridu. :Hail:
Ovo me podsetilo na onu pricu o Dzordanu kad je zakucao preko nekog malog pa mu dobacili da to nije nesto,a onda je on iduci napad zakucao preko najviseg i upitao, je li ovaj dovoljno visok. Prvi covek koji je deset puta pobedio Nadala, definitivno wikipedia ima obavezu da napravi stranicu o njihovom rivalitetu kao o onom Fed-Rafa.Najveca pojedinacna pobeda i najmanji aplauz (nakon mec lopte u svecanoj lozi apsolutno niko nije osetio potrebu da bar jednom klapne dlanovima), ali dobro, da ne kvarimo momenat.
Link to comment
Beat LA...srbi danas da izdominiraju do kraja...Vidic cekirao titulu Mancesteru, Nole se ukenjao u zivot Rafi, jos samo da Peja™ izreseta jezera™ i smor ce biti potpun :)
+1
Link to comment
Račun kojemu veujem, dok ne izađe sutra lista:RN 12470NĐ 10665RF 8900
U ovaj broj bodova su uracunati i bodovi iz Madrida prosle godine. Ti poeni isticu tek sledeceg nedelje pa ce u ovonedeljnoj listi biti i proslogodisnji i ovogodisnji Madrid. Bodovi iz Rima su vec oduzeti i ako se igra tek sledece nedelje.Tako da od ovih gore bodova treba oduzeti Nadalovih 1000 bodova za Madrid prosle godine. Djokovicu se nista ne oduzima, posto prosle godine nije ni igrao Madrid.Sto dovodi do toga da je realna razlika izmedju njih negde oko 800 poena.edit: Federer ce takodje izgubiti 600 bodova iz Madrida od prosle godine, tako da on ima negde oko 8300, tj. vise od 2000 bodova manje nego Djokovic Edited by deeps
Link to comment

Ljudi moji, prijatelji, kumovi, braćo, sestre.O ovoj dominaciji će se tek pričati, ali posle deset, dvadest godina. :Hail: :Hail:

Link to comment

Sto bi reklo 2.864.719 forumasa pre mene, ko bi se nadao ovakvom smoru. :D Nadal je poceo mec na levoj nozi, vadio se tokom celog meca koliko je mogao ali danas se protiv Novaka ne bi izvadio ni Odin sa sve kompletnom postavom sa Asgarda. Pardon my French ali mislim da je Novak bio u vecoj opasnosti (ako je opasnosti uopste bilo) od poraza i u cetvrtfinalu i u polufinalu, s tim sto je protiv Nadala, naravno, odmah usao u mec u najvecoj brzini da bi nametnuo autoritet od pocetka.Nadal mrljav, mislim da bi morao da sedne sa Tonijem i pokusa da izume neku novu taktiku protiv Novaka, jer je sad vec postalo ocigledno da ne sme toliko da otvara teren protiv Novaka da bi zabio viner forhendom. Novak igra u praksi ono sto svi teorijski znaju da treba igrati protiv Nadala, samo sto je on prvi igrac na svetu koji ima i snage u plucima i dovoljno dubine sa oba krila na reketu da protiv Spanca igra ono sto Nadala moze da dobije na sljaci. Kljuc Novakove taktike protiv Nadala je strahovit backhand koji dobro krije sve dok ne udari lopticu i kada ga pogadja, a danas ga je pogadjao kao zmaj, Nadal ne moze da diktira i konstruise poen forhendom sto mu je zastitni znak. Iz razloga nedostatka takvog backhanda Federer nikad nije mogao da izglavi s Nadalom ali Novak je sasvim druga prica. Kad covek moze jednom Nadalu da vrisne onakav ugao na njegovu forhand stranu kao sto je bio onaj za 0:40 u poslednjem gemu tu neke pomoci realno i nema.Timmi, svaka cast na prognozi.

Link to comment
Sto bi reklo 2.864.719 forumasa pre mene, ko bi se nadao ovakvom smoru. :D Nadal je poceo mec na levoj nozi, vadio se tokom celog meca koliko je mogao ali danas se protiv Novaka ne bi izvadio ni Odin sa sve kompletnom postavom sa Asgarda. Pardon my French ali mislim da je Novak bio u vecoj opasnosti (ako je opasnosti uopste bilo) od poraza i u cetvrtfinalu i u polufinalu, s tim sto je protiv Nadala, naravno, odmah usao u mec u najvecoj brzini da bi nametnuo autoritet od pocetka.Nadal mrljav, mislim da bi morao da sedne sa Tonijem i pokusa da izume neku novu taktiku protiv Novaka, jer je sad vec postalo ocigledno da ne sme toliko da otvara teren protiv Novaka da bi zabio viner forhendom. Novak igra u praksi ono sto svi teorijski znaju da treba igrati protiv Nadala, samo sto je on prvi igrac na svetu koji ima i snage u plucima i dovoljno dubine sa oba krila na reketu da protiv Spanca igra ono sto Nadala moze da dobije na sljaci. Kljuc Novakove taktike protiv Nadala je strahovit backhand koji dobro krije sve dok ne udari lopticu i kada ga pogadja, a danas ga je pogadjao kao zmaj, Nadal ne moze da diktira i konstruise poen forhendom sto mu je zastitni znak. Iz razloga nedostatka takvog backhanda Federer nikad nije mogao da izglavi s Nadalom ali Novak je sasvim druga prica. Kad covek moze jednom Nadalu da vrisne onakav ugao na njegovu forhand stranu kao sto je bio onaj za 0:40 u poslednjem gemu tu neke pomoci realno i nema.Timmi, svaka cast na prognozi.
si stig'o.., sad si nas'o da jedes? <_<
Link to comment
Beat LA...srbi danas da izdominiraju do kraja...Vidic cekirao titulu Mancesteru, Nole se ukenjao u zivot Rafi, jos samo da Peja™ izreseta jezera™ i smor ce biti potpun :)
a robija nista?
Link to comment

Car :Hail: je vec stigao i da napise status na FB:

Novak DjokovicPobeeedaaa!!! Ideeeemooo! Cestitam Rafi i njegovom timu, bill je privilegija igrati protiv njega. Radujem se nasim novim sustretima u buducnosti. A sada - da se proslavi na Srpski nacin :) I won guys!!!! Congrats to Rafa, he is a great sportsman. I am privileged to have played with him today. I'm looking forward to play more matches with him in the future...but tonight we celebrate in Serbian style!
Link to comment
a robija nista?
Moze i Robija ali samo uslovno...nije uveo ni sekund nasu jabuku Tepica. Salim se, robiji svaka cast, 8. EL titula, ali ipak ovo danas je smorov dan™ ;)
Link to comment
Moze i Robija ali samo uslovno...nije uveo ni sekund nasu jabuku Tepica. Salim se, robiji svaka cast, 8. EL titula, ali ipak ovo danas je smorov dan™ ;)
Uveo ga je za poslednje 3.5 sekunde :)
Link to comment
si stig'o.., sad si nas'o da jedes? <_<
Stvarno ne znam sta bih napisao o ovom mecu a da ne zapadnem u euforiju. Nadal danas nije uspevao ni da priviri iz bunara, a to sam mislio da necu videti jos sigurno 5-6 godina na sljaci. Momenat kad sam shvatio da ce Novak da dobije mec je kad nije uopste trcao na onu Rafinu loptu kroz noge a onda se onako decacki nasmejao kad je video da je upala u teren. Kao da je hteo da kaze - eto, sad kad si raspevao publiku dosta ti je za danas.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...