Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

ih sad! :Djojjj, ne mogu da verujem da ga je dobio nasljaci.renne!!! renneee! za koliko poena ce da se smanji razlika na listi?
screenshot20110508at306.pngČini mi se da su tačne brojke. Skinuo sam sa tt foruma.* ovde nema bodova iz Rima, koju su oduzeti pre nedelju dana. Edited by anantaram
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

A mogao si da gledas na sportklubu, komentator je sve preveo na slovenacki :)Inace nista posebno, cestitali jedan drugom, Nole je rekao Nadalu "bad luck today, you're a great champion, always pleasure to play against you, hopefully there be more chances"... Nesto u tom stilu.
na sport klubu islo M utd - Chelsea a posle snimak PAO-Makabi...psovao sam i Sloveniju i Janeze i jebeni eurosport koji je pustio snimak zenskog tenisa...na kraju sam gledao stream na netu na kom se na svakih 2 minuta pojavi preko prenosa reklama koja izaziva epilepticni napad i na koju moras da kliknes da bi je izgasio...kazem ti, kompletan smor
Link to comment
1 Nadal, Rafael-------- 11,915 - 4002 Djokovic, Novak------ 9,710 + 1000Ako sam dobro razumeo, moguce je da se varam.
Samo još smanji Caru još 45 poena koji otpadaju od prošlogodišnjeg Serbia Opena
Link to comment

Dobiti Nadala, u dva seta, na šljaci,u punoj snazi, u Madridu. :Hail: Želim im obojici da odigraju bar još trideset međusobih finala u sledećih pet godina.

Link to comment
na sport klubu islo M utd - Chelsea a posle snimak PAO-Makabi...psovao sam i Sloveniju i Janeze i jebeni eurosport koji je pustio snimak zenskog tenisa...na kraju sam gledao stream na netu na kom se na svakih 2 minuta pojavi preko prenosa reklama koja izaziva epilepticni napad i na koju moras da kliknes da bi je izgasio...kazem ti, kompletan smor
A da, bilo je na SK+. Ma svi smo se smorili :)
Link to comment
a sto rafaelu idu poeni na gore? zar on nije branilac titule?
Poeni sa proslogodinjeg turnira u Madridu se brisu tek za 7 dana!
Link to comment
ih sad! :Djojjj, ne mogu da verujem da ga je dobio nasljaci.renne!!! renneee! za koliko poena ce da se smanji razlika na listi?
za 1400
Link to comment

Kakva rutina u drugom setu, Rafa bez sanse na Noletov servis, dok se za svoje propisno mucio. Ono sto je danas donelo debelu prevagu, bekhend :Hail: , ovako nesto skoro nisam video, par puta sam primetio da se izmicao na isti. Znaci, nema "los dan, povreda, boles'...", ovo je bila surova egzekucija.i di je ovaj harper... <_<

Edited by nexus13
Link to comment
Račun kojemu veujem, dok ne izađe sutra lista:RN 12470NĐ 10665RF 8900Ajmo na NBA.
Beat LA...srbi danas da izdominiraju do kraja...Vidic cekirao titulu Mancesteru, Nole se ukenjao u zivot Rafi, jos samo da Peja™ izreseta jezera™ i smor ce biti potpun :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...