Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

njegova tetka je upravo tvitovala da je Novak danas uganuo obe trepavicne kosti i ce traziti da se mec odlozi za koji dan.uz tebe smo Njole :(

Edited by sherman
Link to comment

pa ako me vec pitas evo da iz kucice prokevcem da je moj omiljeni teniser Rafa.posle Tipse naravno. oni su dve suprotnosti - Rafa mi se dopada zato sto je operisan od ega i vrlo je pristojan i sportski podnosi sve.Tipsa je...pa Tipsa. kako ga ne voletia na drugoj strani su ove dve kerefeke od likova, feki i novak.tako da cu navijati za Rafu, naravno

Link to comment
A za komšinicu Jovanovski, onako lokal-patriotski?
naravno, Makijeva cerka ce uvek imati moje simpatije. zanimljivo je da je on, kao otac tenisera, sve suprotno od novakovog caleta tako da mozda i borca jednog dana dobije svoj turnir :lol:
Njoj da crkne krava, ili barem bojler, plazma, ipad...
da je ona neki shaban kao neki, mozda bi tako i bilo...ovako... Edited by sherman
Link to comment

Pa imali smo ono terenče tamo u starom delu. Mož'tu 1 Premier 5 turnir da organizujemo, samo malo da se skocka.

Jesu li na terenu? Strimovi zezaju.
Na B92 ih još nema. Edited by Garnirung
Link to comment
Pa imali smo ono terenče tamo u starom delu. Mož'tu 1 Premier 5 turnir da organizujemo, samo malo da se skocka.
na koje terence mislis? gde u starom delu?ja sam pikao tenis u centru 3 kod groblja, ranije. razapnemo kanap pa udri.a turnir na vidovdanskom terenu obavezno, posto ima pokretni krov, a i da mogu sa terase da gledam
Link to comment
na koje terence mislis? gde u starom delu?ja sam pikao tenis u centru 3 kod groblja, ranije. razapnemo kanap pa udri.a turnir na vidovdanskom terenu obavezno, posto ima pokretni krov, a i da mogu sa terase da gledam
Ulica pre Bamija je bio neki teren, pa je posle vlasnik nakačio neki balon za fucu tu (ako se dobro sećam)Zvao se Atletiko (Madrid) ili tako nešto.potočić Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...