Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

@harperslabo ostavljas prostora coveku da se nadoveze, pokrivas problematiku po svim coskovimamahom :P slazem se

Edited by Afterburner
Link to comment

meni je zanimljivo (manje) sto je spanska stampa prilicno uzdrzana i (jos vise) sto i sami Spanci na komentarima Marce, Sporta...nisu ko nekad drcni i sad ima vrlo malo negativnih komentara na racun Djokovica (vise nije ni klovn, ni foliran ta, ni nezreo).

Link to comment

Bio je interesantan Rafin intervju na SKu. Pita ga novinar da li je Djokovic dostigao njegov nivo igre a ovaj odgovara da je Novak trenutno najbolji igrac na svijetu i da je favorit danas.Sto se tice niza pobjeda to moze za Novaka biti samo bespotrebno opterecenje. Koga boli neka stvar za nekakvim tamo besmislenim rekordima i koliko je likova znalo za Lendlov skor pocetkom januara? Ovo se igra kao i svaki drugi mec sa Nadalom i to je samim tim dovoljno za spektakl a rekorde ostaviti za penzionerske dane i mjerenje patke.

Edited by nautilus
Link to comment

@lanciato je zato sto je djokovic ranije daleko vishe prichao, a sada deladoesn't talk shit anymore

Edited by Afterburner
Link to comment
Bio je interesantan Rafin intervju na SKu. Pita ga novinar da li je Djokovic dostigao njegov nivo igre a ovaj odgovara da je Novak trenutno najbolji igrac na svijetu i da je favorit danas.Sto se tice niza pobjeda to moze za Novaka biti samo bespotrebno opterecenje. Koga boli neka stvar za nekakvim tamo besmislenim rekordima i koliko je likova znalo za Lendlov skor pocetkom januara? Ovo se igra kao i svaki drugi mec sa Nadalom i to je samim tim dovoljno za spektakl a rekorde ostaviti za penzionerske dane i mjerenje patke.
Za Novaka je taj niz opterecenje upravo zbog toga sto apsolutno sve i svakoga itekako boli patka zbog tog rekorda, koji je sve samo nije besmislen. U ovom trenutku, imajuci u vidu da je Novak u taj niz krenuo sa mesta br. 3 i nakon dva-tri uzastopna poraza od Federera, taj niz je statement u vrlo realnom vremenu. Stavise, moze se komotno reci da je to verovatno jedna od vecih senzacija u open eri.
Link to comment
apsolutno. to ima i jednu manu. bice pod vecim pritiskom.
Poslednji put kad je bio pod pritiskom protiv Novaka na zemlji u Madridu, spasio je 3 MPa.
Link to comment
@lanciato je zato sto je djokovic ranije daleko vishe prichao, a sada deladoesn't talk shit anymore
a pa Djokovic je konstantno prisutan u spanskim medijima, mislim da je ipak veliko prijateljstvo s Nadalom i sto na podjednaki nacin zna da se ponasa kad gubi ili dobija, kupilo javnost. btw, od vremena Sase Djordjevica Srbija nije imala boljeg ambasadora.
Link to comment
a pa Djokovic je konstantno prisutan u spanskim medijima, mislim da je ipak veliko prijateljstvo s Nadalom i sto na podjednaki nacin zna da se ponasa kad gubi ili dobija, kupilo javnost. btw, od vremena Sase Djordjevica Srbija nije imala boljeg ambasadora.
potpuno se slazimmedjutim, ono sto mi je interesantno, jer ponekad odem procitam spanske teniske forume, tu ga slabo forsiraju u tom smislu, a i svakom drugombas onako paradoksalno Edited by Afterburner
Link to comment
a pa Djokovic je konstantno prisutan u spanskim medijima, mislim da je ipak veliko prijateljstvo s Nadalom i sto na podjednaki nacin zna da se ponasa kad gubi ili dobija, kupilo javnost. btw, od vremena Sase Djordjevica Srbija nije imala boljeg ambasadora.
Promasio si topik. :D Bolje idi na topik o Serbia Open-u da ti Onaj Bloger objasni koliko si u krivu.
Link to comment
Promasio si topik. :D Bolje idi na topik o Serbia Open-u da ti Onaj Bloger objasni koliko si u krivu.
ma, ti znas da ti sve verujem :D ko da sam bio.
Link to comment
Jel primetio neko da Nadal i Nole imaju vise H to H od Nadala i Federera,mrzelo me da trazim al' cini mi se da je to obojici najveci H to H :fantom: a 'vamo se naveliko silji fedal rivalry cool.gif
Fedal rivalstvo je stvar proššlosti. Vrhunac su dva epska finala Wimbledona.
meni je zanimljivo (manje) sto je spanska stampa prilicno uzdrzana i (jos vise) sto i sami Spanci na komentarima Marce, Sporta...nisu ko nekad drcni i sad ima vrlo malo negativnih komentara na racun Djokovica (vise nije ni klovn, ni foliran ta, ni nezreo).
Pa i nije više. Zbog toga je ove godine postigao to što jeste. Da je bilo šta od ta tri, bio bi na daleko nižem nivou.
Link to comment
ajmo bacajte prognoze ako smete :P
ajde:)nadal-djokovic 6:7, 6:4, 10:12edit - jel zna neko kada je tacno djokovic postao serdjo takinijev? Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...