Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Nadal na Ferera u QF, pa Fed u polufinalu. Opako. Nole laganica do finala.

Zato što Novak ili ferer nisu mogli posle samo 16 sati ponovo na teren
Pa o tome su trebali ranije da misle. Zar se nije isto desilo u Australiji kasd je Nole predao? Edited by anantaram
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Rafa mnogo teze nego sto rezultat govori. Klasika za Feda, cim se setio da mu backhand nije dovoljno dobar izgubio je mec.Nadam se da ce Novak sad da dobije Belucija jer sa ovakvom Rafinom igrom sansa da mu Novak uzme turnir na sljaci u direktnom obracunu je vrlo realna.

Link to comment

Ne znam kakve impilikacije ovaj meč ima za finale sutra. Federer je uspevao da se nosi sa Rafom tako što je ceo meč lupao lopticu iz sve snage. Nole je poslednji put tako igrao protiv Rafe na zemlji u Hamburgu 2008. Svejedno, dobre su mu šanse sutra, jer se Rafa očigledno muči i sa terenom i sa svojom trenutnom formom. (Mada, moze odjednom da zaigra kao vanzemaljac sutra.)

Edited by anantaram
Link to comment

Jesam li ja jedini kome Bellucci liči na nekog? :unsure: :lol:edit: italijansko brazilski pravopis

Edited by anantaram
Link to comment

ne pamtim kada je igrao losiji seti ja bi vise vratio servisa u igrukretanje = NULAzelja i borbenost = NULAAncic ni kriv ni duzan vodi samo drzeci loptu u igri

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...