Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Dobaaar! I sreća i pamet na kraju. Ali me nervira što me baca u trip da 'ne može' kada se onako traljavo kreće i otvara k'o knjiga.

Edited by Lynn
Link to comment

sa natezanjem je krenulo posle onog izvrnuca zgloba, da li ga je to jebuckalo, ili je bol dolazio od organa povise zgloba, koj ce ga znati...

Link to comment

O, mucnog li meca. Ferer je stvarno retka zubobolja na sljaci. Treba sacekati konferenciju za stampu ali ovo je izgleda bio jedan od onih meceva kad igrac hoce a srce klokoce, to jest, noge nece. Ne pamtim kad sam poslednji put gledao Novaka da se ovako lose kretao i samo zbog tog kretanja ovaj mec nije zavrsen kad je trebalo da bude, kod 2:0 i 15:30 u drugom setu, trenutka pre nego sto je Djokovic poceo da igra fudbal i da reseta mrezu citava sledeca dva gema a Ferer s druge strane bio na izvol'te.No, dobro ispade ovo. Lendl je ad acta, a sumnjam da se Novaku ovakva dva meca mogu ponoviti pa je finale nekako pocelo da se nazire. Malo ce biti problem za spremiti taktiku u polufinalu posto sa ovakvim Belucijem Novak jos nije igrao (ukupno jednom u Rimu, a i tad nije bilo lako ako se dobro secam) ali ne bi trebalo da nas nesto spreci od povratka na mesto zlocina i jos jedan show down Nadal - Djokovic za pamcenje.

Link to comment

Dobar je David nema šta, pogotovu na šljaci, mogao je uz malo bolji žreb i do polufinala. Ovako, samo je naterao Novaka da ubaci u veću brzinu kad se odlučivao meč.

Link to comment

u vreme tog meca sa belucijem, noletov servis nije bas bio neko oruzje. ne brine mene beluci nego novakovo desno rame za koje se vise puta 'vatao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...