Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

bre, totalno sam neobavesten. fala vam na informaciji.a i falio je Del Potro ko leba, jos da se Marej vrne u formu i bice dobrog tenisa.

Edited by Lancia
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

kad je u punoj formi, jmdp je nocna mora za svakoga. njegova igra iz finala uso-a prije dvije godine spada medju najspektakularnije ever.

Link to comment

delpo je povredjen, ali je izgleda zeljan pobeda, samo se bojim da protiv nadala ne podlegne ovom prvom jer ce ga ovaj terati do maksimumaja se sve nesto mislim da ce da otrese novak davida kao nepismen novine, ferer je nekako zreo za 1 fail nakon ovih dobrih rezultata koje je vezao

Link to comment
Ferer se juče jedva izvukao. Ono je bilo pravo mučenje.
a rezultat ko wta. konkretno, veoma blizu rezultatu finala moskve 2008 izmedju dementieve i jj :isuse:
Link to comment
kad je u punoj formi, jmdp je nocna mora za svakoga. njegova igra iz finala uso-a prije dvije godine spada medju najspektakularnije ever.
Naravno, ako je nocna mora za prvo tenisera sveta onda je svakako i za bilo koga drugog. :D Ono sto sam hteo da kazem je da je JMDP vrlo nezgodan match-up za Nadala jer moze onim topovskim flat forhendom da ga prodje na backhand strani kad god pogodi. On je sa Nadalom, mislim, 3-5 u pobedama do sada.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...