Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

http://www.b92.net/zivot/licni_prostor.php?yyyy=2011&mm=04&dd=23&nav_id=507708velika mala Mo
Pomno pratim njihove igre, često i iz publike. Svaki uspeh Jelene, Ane i Novaka me mnogo raduje. Igraju fenomenalno, lepo su vaspitani i pametni. Ponosna sam na njih i na svu talentovanu decu u Srbiji. Od srca želim da krenu našim stopama. Samo bih mlađim kolegama poručila jednu stvar, pošto često čujem kako kad izgube kažu nema veze, još smo mladi, ima vremena... Nema vremena. Ja sam pre svoje dvadesete već imala osvojenih osam gren-slemova. Šampionski duh mora da se neguje na poseban način. I neka imaju na umu da se ne može sve u životu imati u isto vreme. A u Beograd ću doći prvom prilikom. Izuzetno sam zauzeta i angažovana na raznim poljima, tako da ne mogu da preciziram datum dolaska. Bake i deke, sa očeve i majčine strane, davno su preminuli. Gotovo da nikog nemam u Novom Sadu, osim lepih uspomena na detinjstvo i stare prijatelje. Ne, nisam zaboravila srpski, ne brinite“.
:Hail:
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Ferer se malo batrgao u drugom setu, ali na kraju očekivan ishod.Kako sada stvari stoje, Đokoviću za preuzimanje prvog mjesta neće biti dovoljna finala u Madridu, Rimu i Rolan Garosu. Na jednom od tih turnira potrebna je pobjeda. Ako ne uspije, poslije toga će biti teško jer objektivno Novaku je trava najmanje omiljena podloga a prošle godine je igrao polufinale Vimbldona i brani solidan broj poena. Najgluplja varijanta bi bila da mu do US opena u nekom momentu nedostaje manje od 600 poena koliko bi dobio da je recimo igrao finale Monte Karla.

Gerges ili kako god se već čita, sam poslednja 2 puta baš gledao protiv Ane prošle godine, Linc i Luksemburg. Malo lošija verzija Lisicki, IMHOigrački, mislim
Evo i Voznijakitm se ne slaže s tobom pošto ju je mala otresla danas u finalu Štutgarta. Top 10 do kraja godine, imho.
Link to comment

finala u Madridu, Rimu i Rolan Garosu bi sa jedne strane bila fantastičan rezultat ali sa druge pitanje je kako bi se djoker psihički oporavio posle 3 vezana poraza od rafe, da li bi se ponovila 2008,2009 godina i paradoxalno iako bi sa ta tri finala značajno smanjio zaostatak u bodovima mogao bi da izgubi ovu samouverenost koja ga je i dovela do serije od 24 vezane pobede ove sezone i da rano ispadne na W i USO

Link to comment
Evo i Voznijakitm se ne slaže s tobom pošto ju je mala otresla danas u finalu Štutgarta. Top 10 do kraja godine, imho.
Videćemo. Možda je late bloomer, pošto sa 22 godine, teško da je "mala".Ne vredi Novaku previše matematike. Moraće da gura na svim ovim turnirima do kraja, pa ako stigne do finala sa Rafom, moraće da ga dobije minimum jednom, ako ne i dvaput. Može da se desi da mu neko pomogne usput, ali u krajnjem slučaju, ne mora da bude nestrpljiv i da implodira kao onomad kad je ganjao drugo mesto. Neka održava pritisak na Rafi, a ovaj nek uzme sve na šljaci, ako ga nije sramota <_<
Link to comment

Samo da skrenem pažnju na sutrašnje mečeve u Estorilu, kad je već izvesno da ću 3/4 sigurno da propustim zbog posla. Soderling - Del PotroRaonić - Simona ne zvuči loše ni Anderson - Verdasko. Još uvek nema raspored za sutra, ali valjda će ovaj prvi duel da krene najkasnije, (poželjno posle 4) da bar nešto uhvatim.

Link to comment

naslov>

Madrid: Rodik ispao, kraj za Andreu
dalje u tekstu>
Rodik je na startu takmičenja u glavnom gradu Francuske izgubio od kvalifikanta Flavija Ćipole sa 6:4, 6:7, 6:3.
i jos>
U konkurenciji teniserki možda najveće iznenađenje je eliminacija Andree Petković iz Nemačke, koja je u Madridu postavljena za 163. nosioca.
speed is everything
Link to comment

1 Nadal, Rafael (ESP) 11,9152 Djokovic, Novak (SRB) 9,7103 Federer, Roger (SUI) 8,6904 Murray, Andy (GBR) 5,8155 Soderling, Robin (SWE) 5,2356 Ferrer, David (ESP) 4,3307 Berdych, Tomas (CZE) 3,9008 Melzer, Jurgen (AUT) 3,0559 Almagro, Nicolas (ESP) 2,73510 Monfils, Gael (FRA) 2,690 :) Nadal ne može da osvoji više poena do kraja Vimbldona, osim eventualno dodatnih 205 u Kvinsu. OTOH, Fed i Nole brane šačicu poena (mrzi me da računam, ali cenim da je negde 1000-1500) u istom periodu, i čini mi se oboje imaju šansu da uhvate Nadala čak iako ovaj odbrani sve bodove.

Edited by anantaram
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...