Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

janko je kraljina, kako je odradio ono je ludilojj repriza od prosli put, reci nemamnervira me malo ono andreino dranje, pogotov jer udara kao konjina, ne trebaju joj jos i zvuciali je gotivna devojka

Link to comment

"Naš novinar Vladimir Stanković i slavni nekadašnji teniser Roj Orbison"Ovo je legenda ispod slike novinara-saradnika Blica i cuvenog australijskog tenisera Roja Emersona kojom je ilustrovan intervju sa njim. :lol:

Link to comment

Na Novak openu, u kvalifikacijama, Milojević - Granoljers 2:6, 4:6. Nije loše za momka od nepunih 16 ljeta,koliko god da je Španac igrao pod ručnom.

Link to comment

Nažalost, to nije Granoljers koji je u top 50 nego njegov brat koji je daleko od svjetske klase.Inače, fasciniran sam kako igrom tako i izgledom Švabice Gerges. Reklo bi se, nova Ana Ivanović u najavi.

Link to comment

E, jebga, nisam ni pogledao ime, samo bacio pogled na rezultat, pa mi bilo zanimljivo. Mada sam pomislio kako on igra kvale na turniru 250, al sam to brzo odbacio.Gerges ili kako god se već čita, sam poslednja 2 puta baš gledao protiv Ane prošle godine, Linc i Luksemburg. Malo lošija verzija Lisicki, IMHOigrački, mislim

Edited by Garnirung
Link to comment

Bio juce na Novak Open.Prvi utisak: ne krecite autom, jer su imbecili iz Parking servisa zatvorili parking na 25.maju i parking kod Nebojsine kule?!Sve ostalo: sasvim fino. Cini mi se da je konkurencija vrlo pristojna, jer kad u 1.kolu kvalifikacija na nekom levom terenu gledas dva Devis kup reprezentativca Hrvatske, znaci da je glavni program dosta jak.Tako sam otpratio Vejica i Roka Karanusica, nadisao se dunavskog vazduha i nagledao se sisa i bataka turnirskih sponzorusa - vec samo zbog toga vredi doci. Svi smo naravno navijali za Roka koji je doveo i bolju picu, a i teniski je pismeniji. Nije vredelo, covek je solidno lud.Posle na centralnom gledao Zeku, Miljana Zekica protiv nekog Italijana. Solidno zezanje, preporucujem.

Link to comment

Nijedan post o turniru u Barci :unsure: Danas u 16h finale. Repriza Monte Karla Nadal-Ferer, sto i nije iznenadjenje. Obojica lagano do finala.Verovatno ni u finalu nece biti iznenadjenja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...