Jump to content

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Od kako sam ga pohvalio izgubio je 4 vezana gema.Ipak ostaje nada da ce Ferer da dobije proliv i preda mec.edit: vratio brejk, pa ga odmah i izgubio.

Edited by Timmy
Link to comment
Od kako sam ga pohvalio izgubio bi je 4 vezana gema.Ipak ostaje nada da ce Ferer da dobije proliv i preda mec.edit: odmah vratio brejk za 1:1 u drugom setu
:lol:
Link to comment

ostaje utisak da viktor moze daleko bolje u ovom mecu, ali kretnja na sljaci je nesto sasvim drugo i vidi se da se muci.eh, sad, proglasiste viktora dijareja man-om, kao da momak nije zaradio svoje pobede ni na jedan drugi nacin. :D

Link to comment

Ako ne zelim da zavrsim ko sherman, jel ja sad treba da se pravdam i da pricam kako stvarno gotivim Viktora i navijam za njega, a da se ona konstatacija odnosila pre svega na ludaka Ferera za koga mi je lakse zamisliti da ce da pojede nesto kvarno i prosere se nego da se povredi ko Robredo covek i preda mec

Edited by Timmy
Link to comment

ja sam na kraju recenice stvaila smajli, jel ja sad treba da se pravdam da je to bila sala i da samo serman moze videti moje lice azdaje

Link to comment

Toliko o teoriji "videcete vi kad se Rodzer dokopa sljake". Kao da niko nije imao pojma da ce backhand, koji je i na tvrdoj podlozi bio shaky, tek u blatu da se dodatno raspadne.

Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...