Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

38 minutes ago, ObiW said:

 

Pa bravo. Cene rastu oko 2 do 2.5% svake godine,l kada “nema inflacije”, bez obzira ko je na vlasti.  Inflacija je tolika upravo sada, na godišnjem nivou. I rako dolazimo do toga da Joe the plumber zove Trampa da ga spasi od nečega što je bilo uobičajeno u vreme Trampa. Ti suočen sa mojim grafikonom najzad shvataš da se inflacija vratila na polazni položaj, i  krećeš na priču o parizeru i jajima. 

 

Suocen sa grafikonom :)

 

Prema statiatikama najveci udar je bio bio u periodu od aprila 2021 do aprila 2023.

Cak je i Dzo juce pricao o tome:

 

Ti tvrdis da nema problema :)

 

Sto se tice prosecnog Joe, on valjda najbolje zna kako mu je. Da li mu je Tramp od pomoci, po meni tesko da ta budala moze biti bilo kome od pomoci. Ali to je moje misljenje :)

 

Sto se tice onog drugog "Joa", njemu su uvalili pricu o patizeru i majonezu, pardon, o autu koji je danas jeftini 3000 usd nego pre godinu dana. Njemu dosta ;)

Link to comment
3 hours ago, Venom said:

 

Pa zato što već rekoh i Trump je pokrenuo štampariju™ kad je krenula korona, što se đo ne buni zbog toga? Ne mislim da je đo kompletan debil, ali to o čemu pričaš očigledno nije tema koja ga dublje zanima. Da jeste, ne bi tobož podržavao štampara Trumpa.

Tramp je pokrenuo stampariju, ali za njegova vakta jos nije bilo inflacije.

Bajden ne samo da nije zaustavio stampariju, vec je i podlozio.

Takodje za Bajdenova mandata nije na vreme stopirano stampanje i podignute kamatne stope, tu su kolosalno omasili.

I u njegovom mandatu su cene eksplodirale, i naravno Joe to povezuje sa njim.

 

Link to comment
×
×
  • Create New...