Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Rod Blagojevich skrenuo levo kod Albukerkija, završio u nekoj ćiriličnom vukojebini umesto u EU gde su mu koreni? :unsure:

 

On kaže da mu je to očevo rodno selo. Dozvoljavam da ti znaš bolje a i realno lagao je on i oko većih stvari.

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

On kaže da mu je to očevo rodno selo. Dozvoljavam da ti znaš bolje a i realno lagao je on i oko većih stvari.

 

Ne znam ja, iskreno, ostalo mi je u glavi zacrtano da je čovek hrvatskog porekla. Ako grešim, u pitanju je klasičan Mandela Effect jer sam 101% siguran da sam tako nešto nekad čuo.

Link to comment
Posted (edited)

Wiki kaže oko Kragujevca 

 

Edit: @Weenie Poohti bi da ga pošalješ Hrvatima pošto je imao fall from grace a pre toga je bio dobar :fantom:

Edited by *edited by mod
  • +1 2
Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Wiki kaže oko Kragujevca

 

Da, sad gledam, otac iz okoline Kragujevca majka iz okoline Gacka. Bar je ovo drugo Hercegovina što donekle miriše na Hrvatsku, ali realno nemam pojma odakle mi ostalo da su Hrvati :sad4:

Link to comment
35 minutes ago, *edited by mod said:

Wiki kaže oko Kragujevca 

 

34 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Da, sad gledam, otac iz okoline Kragujevca...:sad4:

 

Ја би ово избрис'о док се @Have_Fun не врати, јерл може озбиљно да се наљути на вас двојицу. :Jova:

  • Wub 1
Link to comment

Po nekim projekcijama koje sam gledao, Trampu treba bar jedna iz trilinga Pensilvanija-Viskonsin-Micigen da osigura pobedu ( ima tanku prednost u sve  tri ove swing zemlje trenutno )

Link to comment

@Weenie Pooh

Srbin je, i uvijek se tako izjasnjavao, i prije  nego sto je postao guverner, a i tokom vladavine. Isticao je svoj serbian, working-class, union-membership heritage.

 

Brat Robert / Boshko mu je cak i predsjednik (barem je bio) odbora crkvene opstine Sv. Petka u Nashville, TN i jedan od zasluzhnijih za organizovanje i sirenje SPC u Nashville, i uopste u TN:

 

St Petka Consecreation Nashville, TN D50 | Photo (stpetkanashville.com)

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

U skladu sa nastavkom imena topica 

 

 

FB_IMG_1719850312469.jpg

 

Preci Dejana Cukića su iz ovog sela.

Dolazio je on ovde često u posetu.

  • +1 1
Link to comment

Je l' prati neko samokenselovanje Jacka Black-a i kenselovanje Kylea Gassa posle šale na koncertu Tenacious Da u Australiji na temu Trampovog atentata? 
 

Gass rekao nešto tipa - pa da ne promaši sledeći put. Otkazali turneju, dropovao ga agent, neki odmah povikao da ih izbace iz Australije, JB razočaran. Jbt, samobičevanje pravo muško. Nisam znao da je Jack Black toliko soft, gde mu je unutrašnji Novak.

Link to comment
5 hours ago, Amos said:

Je l' prati neko samokenselovanje Jacka Black-a i kenselovanje Kylea Gassa posle šale na koncertu Tenacious Da u Australiji na temu Trampovog atentata? 
 

Gass rekao nešto tipa - pa da ne promaši sledeći put. Otkazali turneju, dropovao ga agent, neki odmah povikao da ih izbace iz Australije, JB razočaran. Jbt, samobičevanje pravo muško. Nisam znao da je Jack Black toliko soft, gde mu je unutrašnji Novak.

 

Ali ali ali, Free speech, desničari slobodari, Elon Musk ft Glenn Greenwald ft Matt Taibbi ft svaki mogući grifter, kako sad to..shocking revelation.

 

Pretpostavljam da je Greenwald hajdžekovao temu na svom twitter feedu kao onomad kad ga je upljuvao na temu pokušaja ubistva Pelosi i supruga joj. :sleep2:

 

Ti grifteri su najveći šljam na kugli zemaljskoj, zato što ih prate milioni gluperdi, a ovi im se igraju sa podkapacitiranim mozgovima.

  • +1 2
Link to comment

cela ta internet scena je katastrofalna, od rogana, pbt-a, onog usranog lexa, debate bros, nema 2 i 1/2 poštena kanala koja možeš da slušaš a da te nije blam, da li je jutub, tvič i svi njegovi abortirani blizanci koji reklamiraju slobodu govora, hoću reći kockanje

 

ne može ovo da ide na dobro, nema teoretske šanse

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...