Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

35 minutes ago, Ivo Petović said:

J.B. Pritzker je možda zbog podrške rust belta ok rešenje, mada je mnogo bogat da bi ga sirotinja danas glasala. Kamala je, naravno, taština praznine, ona ne bi pobedila nikog.

 

Newsom bi pojeo Trampa u debatama i verovatno ga dobio, ali morao bi da uzme nekog malo ruralnijeg midwest VP-ja za to. Ne znam koga Demsi uopšte imaju od takvih (Sherrod Brown možda).

Gretchen Whitmer, guvernerka drzave Michigan

Link to comment

Izgleda da je u pravu Sirota kad kaže da Demsima možda i odgovara da Tramp pobedi, više će para da uzmu na donacije.

Link to comment
On 28. 6. 2024. at 22:51, Ivo Petović said:

Izgleda da je u pravu Sirota kad kaže da Demsima možda i odgovara da Tramp pobedi, više će para da uzmu na donacije.

 

Ne verujem da im to više odgovara, ali im i to više odgovara od nekog ko bi pomerio status quo (Bernie npr).

  • +1 2
Link to comment
On 28. 6. 2024. at 22:51, Ivo Petović said:

Izgleda da je u pravu Sirota kad kaže da Demsima možda i odgovara da Tramp pobedi, više će para da uzmu na donacije.

 

Meni to nema logike uopshte. Mislim da su se nadali da ce Biden uspeti da bude koliko toliko koherentan. I da se nisu dogovorili kako i sta tj ko umesto Bidena. A zanimalo bi me i koliko se Biden pita, neki kazu da niko nije smeo da mu pomene da se ne kandiduje, ali meni on u ovim probranim klipovima bar ne deluje kao neko kome neko ne sme da pomene bilo shta. Bash je rapidno propao.

Link to comment

Hilari čeka kao zapeta puška. MMW - ako Bajden odustane, eto babe u želji da ispuni svoj san.

  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Mel said:

 

Meni to nema logike uopshte. Mislim da su se nadali da ce Biden uspeti da bude koliko toliko koherentan. I da se nisu dogovorili kako i sta tj ko umesto Bidena. A zanimalo bi me i koliko se Biden pita, neki kazu da niko nije smeo da mu pomene da se ne kandiduje, ali meni on u ovim probranim klipovima bar ne deluje kao neko kome neko ne sme da pomene bilo shta. Bash je rapidno propao.

 

Ma zezam se malo. Nadali su se, zato su i zakazali debatu ovako rano, da udju jako u kampanju. Medjutim, izgleda da su pogrešili kutiju sa lekovima pre debate.

 

Ironično, ovo sad bi im bila šansa i izgovor da nadju nekog novog, koji bi čak mogao biti propagiran kao čist od genocida u Gazi, samim tim možda i vratio neke glasače, ali sumnjam da će se to desiti. Mada, čitam sad da danas odlučuje u krugu porodice šta i kako dalje.

 

 

Link to comment

Image 

 

Kamala čeka kao zapeta puška, spremna je da nam objavi da treba da gledamo u what can be, unburdened by what has been.

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kamala bi bila odličan izbor za GOP. Ta je ispala na početku prethodnih prajmariz i jedan je obican aparačik.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

U skladu sa nastavkom imena topica 

 

FB_IMG_1719850312469.jpg

 

Rod Blagojevich skrenuo levo kod Albukerkija, završio u nekoj ćiriličnom vukojebini umesto u EU gde su mu koreni? :unsure:

 

Link to comment
×
×
  • Create New...