Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Not with that attitude nije relevantan :fantom: 

HRC se realno nameće posle ove debate, neki bi radije videli Mišel Obamu ali realno bi bio bolji show da vidimo revanš iz 2016 :jerry:

Čisto hipotetički, ako bi pojela govno po jubilarni treći put za 16 godina, da li mislite da bi najzad odustala? Ili bi dala da je kloniraju nekako pa probala opet?

Link to comment
6 hours ago, Mel said:

Ja ovo ne mogu da gledam, ne znam koje j eovo ludilo da je neko doveo Bajdena da uopste uchestvuje u debati, a nije mi ni za sprdnju ... pricham samo sa strane te demencije, chovek vishe ne moze da funkcionishe i to je to.


Da, tačno znam na šta misliš, u par navrata sam hteo da krenem da se baš smejem ali mi je bilo žao nekako da se smejem osobi koja ima težak zdravstveni problem zbog godina.

 

Opet, koliko izgledao ovde kao nejaki čikica, izgleda je i dalje iza zatvorenih vrata priličan drkoš i svojeglav do bola. U sustini ispada kao da niko ne sme da mu kaže da završi sa politikom konačno..

Link to comment
23 minutes ago, Budja said:

Ono sto ja citam je da Newsom namece.

A M. Obama ? Bila je visoko na kladionicama ... 

Link to comment
2 hours ago, Budja said:

Ono sto ja citam je da Newsom namece.

 

Newsom je najlogičnije rešenje, ako žele da pobede.

 

Inače je istorija USA puna slučajeva kad su se na stranačkim konvencijama dešavali najneverovatniji obrti i autsajderski kandidati postajali predstavnici stranke, pa i predsednici.  Doduše, dalja istorija, pre nego su korporativniji lobiji, DNC i RNC preuzeli ovakvu kontrolu procesa.

 

Nisam gledao debatu, ali koliko čitam, Bajden bukvalno nije mogao koherentnu rečenicu da spoji. Biće jako zanimljivo na DNC, treba prvo njega nagovoriti da odstupi.

  • +1 2
Link to comment

Najmanji problem je ubediti Bajdenaru, samo mu objasniš™ da je već odradio osam godina, sve je sjajno, svi ga vole, ide u zasluženu penziju...

 

Newsom je Mitt Romney tip kandidata, ljigav, zalizan, i business-friendly, optimizovan da apeluje na successwin failson tip birača. Trump bi ga oduvao na nacionalnom nivou.

Link to comment
20 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Newsom je najlogičnije rešenje, ako žele da pobede.

 

Inače je istorija USA puna slučajeva kad su se na stranačkim konvencijama dešavali najneverovatniji obrti i autsajderski kandidati postajali predstavnici stranke, pa i predsednici.  Doduše, dalja istorija, pre nego su korporativniji lobiji, DNC i RNC preuzeli ovakvu kontrolu procesa.

 

Nisam gledao debatu, ali koliko čitam, Bajden bukvalno nije mogao koherentnu rečenicu da spoji. Biće jako zanimljivo na DNC, treba prvo njega nagovoriti da odstupi.

J.B. Pritzker iz IL je isto dobro rjesenje, plus ima dovoljno svog novca da izfinancira kampanju. Ako Biden odustane, pare koje je skupio za kampanju ne mogu da se prebace na drugog kandidata, izuzev Kamale koje je na Bidnovoj listi. Ali niko nije lud da nju podrzi.

Link to comment

J.B. Pritzker je možda zbog podrške rust belta ok rešenje, mada je mnogo bogat da bi ga sirotinja danas glasala. Kamala je, naravno, taština praznine, ona ne bi pobedila nikog.

 

Newsom bi pojeo Trampa u debatama i verovatno ga dobio, ali morao bi da uzme nekog malo ruralnijeg midwest VP-ja za to. Ne znam koga Demsi uopšte imaju od takvih (Sherrod Brown možda). No, tu bi se umešao DNC koji bi tražio neku manjinu za VP. 

 

Bukvalno osim ovih, nemaju nikog više da postave. Grozni su im kandidati.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Nego, sad čitam malo današnje reakcije, tj jutrošnje iz USA-e, nema, izgleda, Bajdenara nameru da odstupi. Trampa od pobede može da odvoji jedino Bajdenova smrt do dana izbora.

 

Iskreno, nemam pojma ni šta bi se desilo da Bajden npr odapne par dana pred izbore :D

Link to comment
11 minutes ago, Ivo Petović said:

Nego, sad čitam malo današnje reakcije, tj jutrošnje iz USA-e, nema, izgleda, Bajdenara nameru da odstupi. Trampa od pobede može da odvoji jedino Bajdenova smrt do dana izbora.

 

Iskreno, nemam pojma ni šta bi se desilo da Bajden npr odapne par dana pred izbore :D

 

Kamo srece da obojica odapnu pre izbora

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...