Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Sa jedne strane AIPAC i 15 miliona, sa druge feisty latina skače po pozornici i loži narod da glasaju za JB. Antička tragedija u dva čina :cry:

Link to comment

Dobija Bajdenara najgore izbore ikad u novembru. Desenzitizovani su svi na to što je mumija, a ovaj drugi nije više onaj iz 2016. godine. This time next year konačno jedan fin globalni vatromet. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Amos said:

Dobija Bajdenara najgore izbore ikad u novembru. Desenzitizovani su svi na to što je mumija, a ovaj drugi nije više onaj iz 2016. godine. This time next year konačno jedan fin globalni vatromet. 

 

Ma kakav vatromet. Kamala ce da dovrsi ovaj mandat, mark my words. Bajden ce se ili sam povuci u jednom momentu ili ce ga povuci zbog jer vise ne moze ili ce da ode stvoritelju na istinu.

Problem Demokrata je sto bukvalno nemaju koga drugog da kandiduju iz te svoje mejnstrim ekipe a da ima sanse da bude izabran osim Bajdena po principu eto on je vec predsednik, dobro nam ide pa da ne menjamo kormilara usred plovidbe. A njima je jednako tabu da predsednik postane neko iz njihove "ne-mejnstrim" struje koliko i da to bude Republikanac. Pa onda imamo ovo sto gledamo, cripple fight dva izlapela dedaka.

Link to comment
5 hours ago, Lezilebovich said:


 

 

Pokenjam im se na demokratiju i na Citizens United.

Link to comment
1 hour ago, Radoye said:

 

Ma kakav vatromet. Kamala ce da dovrsi ovaj mandat, mark my words. Bajden ce se ili sam povuci u jednom momentu ili ce ga povuci zbog jer vise ne moze ili ce da ode stvoritelju na istinu.

Problem Demokrata je sto bukvalno nemaju koga drugog da kandiduju iz te svoje mejnstrim ekipe a da ima sanse da bude izabran osim Bajdena po principu eto on je vec predsednik, dobro nam ide pa da ne menjamo kormilara usred plovidbe. A njima je jednako tabu da predsednik postane neko iz njihove "ne-mejnstrim" struje koliko i da to bude Republikanac. Pa onda imamo ovo sto gledamo, cripple fight dva izlapela dedaka.


To svakako, više sam mislio da globalno besnilo, ljudi koji se ne plaše boga i ognja više, mora negde konačno da eksplodira bez obzira ko od ova dva prdeža bude izabran. Neko poremećen i opijen besmislom svega će pokrenuti sled dogadjaja koji će biti jako teško zaustaviti bez nekog uravnoteženog lisca na mestu glavnog mitraljesca. I tu uopšte ne tipujem neke Ruse (gde se slažem sa Vasom da će na kraju NATO ući na istok Ukrajine i da će doći do nove podele, dok mediji budu zazivali nuklearke a Reddit lajkivao), već bliži ili dalji istok. 

Link to comment

Auu koji cripple fight... Trump izgleda kao dečkić i laže kao pas, a Bajden izgleda kao da će umreti svakog trenutka, gubi se i ne može da koherentno priča osim u par navrata...

 

Okreni obrni pakleno za gledati..

 

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Avatar said:

Auu koji cripple fight... Trump izgleda kao dečkić i laže kao pas, a Bajden izgleda kao da će umreti svakog trenutka, gubi se i ne može da koherentno priča osim u par navrata...

 

Okreni obrni pakleno za gledati..

 

 

Ja gledao 2 minuta. Bas tako kako si rekao.

 

 

Link to comment

Citam na Politico da je gotov Bajdenara. kazu same demokrate i glasnogovornici. Neka se spremi Kamala.

 

image.png.3af86f61036915d894a8ba5d8a86859b.png

Edited by Budja
Link to comment

Ja ovo ne mogu da gledam, ne znam koje j eovo ludilo da je neko doveo Bajdena da uopste uchestvuje u debati, a nije mi ni za sprdnju ... pricham samo sa strane te demencije, chovek vishe ne moze da funkcionishe i to je to.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...