Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Antiratna™ stranka

 

Ako ne daš Antiratnom™ Bogocaru štofa da te za 3 mjeseca napadne da si warmonger, onda si🐔 

  • +1 1
Link to comment

I Trampara dig’o glas da je Bajden slabićak, ali nije rekao šta bi on poduzeo. Čeka da vidi gde će vetar da dune.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
On 26. 1. 2024. at 13:02, Filozof manijak said:

Iz mojih nekih kontakata s Amerima, sitnim preduzetnicima, ovo je jedan od glavnih razloga zašto podržavaju Trampa


Pre nekih dve godine sam putovao sa familijom kolima u Corpus Christi i na frekvenciji koja je zakucana u kolima (inače najbolji public radio u zemlji) pojavila se neka hrišćanska stanica. Ajde, ide muzika, uglavnom filmska iz 40-tih, 50-tih i ostavim ja to da drombulja. U nekom monentu staje muzika i kreće govor Trampa pred ljudima tu negde u lokalu, a sve ovo se dešava nedugo nakon pucnjave u školi u Uvaldeu kad su pobijena ona deca. Priča mu je bila otprilike kako se pojavilo veliko zlo protiv kojeg se treba boriti i kako se treba dodatni naoružati i tako… jezivo je poprilično to zvučalo, a još jezivije kad pomislim da to nisu njegovi stavovi nego skuplja političke poene kod ekipe koja se loži na naoružavanje nastavnika i učenika. 
 

Tako da pokenjam se na biznise koji su imali benefit od ovog mandrila, kao i na pamćenje zlatne ribice od 9 sekundi. 
 

edit: nije odgovor manijaku nego mi dao šlagvort 

Edited by bios
  • +1 5
Link to comment
13 hours ago, Venom said:

Nešto krupno se dešava

Istina. Taylor Swift - Pfizer "Doubleshot" Kelce Superbowl Bidenofilna zavera™ uzima zamah u FoxNews Cinematic Universu

 

 

Edited by Roger Sanchez
  • Haha 1
Link to comment

velika je bitka oko Tejlor, svi je mediji reklamiraju zato što će u odlučujućem trenutku da podrži bajdena

 

čekamo sad šta će Rogan da kaže na ovo

 

napeto

Link to comment
×
×
  • Create New...