Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

4 minutes ago, Lancia said:

Nemam pojma. Naleteo sam na tvitu, ako je izmisljotina, nek se brise. Gde mogu da se vide ta dokumenta?¿

 

npr ovde

da sam vlast zabranio bih twitter makar na ozbiljnim temama, koje je to leglo retardacije, histerije i dezinformacija

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

npr ovde

da sam vlast zabranio bih twitter makar na ozbiljnim temama, koje je to leglo retardacije, histerije i dezinformacija

Opasan si, glasacu te.

Hvala za link.  

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Nisi podelio nikakvu dezinformaciju @Lancia, flight logs su u pitanju, originalno objavljeni pre par godina tokom suđenja Ghislaine Maxwell.

 

Ljudi su počeli masovno da ih dele pre par dana, u anticipaciji ove poslednje objave (koja opet ništa epohalno novo nije dodala), sasvim normalno da si naišao na njih.

 

 

Link to comment

kako sad flight logs potvrđeni kad godinama unazad slušam release the flight logs 

 

ne kažem da nisi u pravu, samo bukvalno prvi put čujem da postoje potvrđeni flight logs. jel imaš neki link da isčitam?

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nisi podelio nikakvu dezinformaciju @Lancia, flight logs su u pitanju, originalno objavljeni pre par godina tokom suđenja Ghislaine Maxwell.

 

Ljudi su počeli masovno da ih dele pre par dana, u anticipaciji ove poslednje objave (koja opet ništa epohalno novo nije dodala), sasvim normalno da si naišao na njih.

 

 

Iskreno, ne znam ni zasto sam okacio tvit, kad me tema slaabo interesuje, u principu se slazem sa tvojim prvim odgovorom. Gledao sam neki dokumetarni video sa nekom maloletnom manekenkom (zaboravih joj ime) koja je podvodila klinke Epstajnovima. Nije mi bilo jasno poreklo slika dece i umesanost Marine Abramovic. Bilo mi gadno za gledati, pa sam brzo odustao.

Link to comment
9 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

kako sad flight logs potvrđeni kad godinama unazad slušam release the flight logs 

 

ne kažem da nisi u pravu, samo bukvalno prvi put čujem da postoje potvrđeni flight logs. jel imaš neki link da isčitam?

 

Bili su released krajem 2021. u toku Maxwell suđenja:

 

image.thumb.png.6daa9be635a16cb45bf0ff97bd168cb5.png

 

Kažu da su delimično bili dostupni još 2016, ne znam, nisam proveravao.

 

Kao što rekoh, logovi sami po sebi nisu dokaz ničega. Ne piše ni gde se putovalo ni kada, ni koliko je dece zlostavljano tokom leta.

 

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Bili su released krajem 2021. u toku Maxwell suđenja:

 

Kažu da su delimično bili dostupni još 2016, ne znam, nisam proveravao.

 

Kao što rekoh, logovi sami po sebi nisu dokaz ničega. Ne piše ni gde se putovalo ni kada, ni koliko je dece zlostavljano tokom leta.

 

 

našao sam da bi to trebalo da je ovo, tako da sam i dalje prilično siguran da je lista bullshit sve dok neko ne pokaže gde je tačno CHO na njoj :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

našao sam da ti to trebalo da je ovo, tako da sam i dalje prilično siguran da je lista bullshit sve dok neko ne pokaže gde je tačno CHO na njoj :sleep:

 

Jeste, anti-Chelsea lobi je generisao bullshit listu od milion imena kako bi ocrnio Callum Hudson-Odoija :rolleyes:

 

Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

našao sam da ti to trebalo da je ovo, tako da sam i dalje prilično siguran da je lista bullshit sve dok neko ne pokaže gde je tačno CHO na njoj :sleep:

Dobices listu kad poumiru glavonje sa nje. Strpljenja malo.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste, anti-Chelsea lobi je generisao bullshit listu od milion imena kako bi ocrnio Callum Hudson-Odoija :rolleyes:

 

 

brate čak i briljantni umovi sa r/conspiracy kažu
 

Spoiler

XhFZjfg.png

 

zaustavi propadanje vini!

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Djuro said:

da sam trumpov potencijalni glasac, konzervativan jel' kakav jesam, meni bi sve ovo bilo dovoljno da vise nikad ne glasam za njega.

ali avaj

 

Zasto?

Meni ovo izgleda kao crno na belo plus pecatirano da je Trump nevin.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Budja said:

 

Zasto?

Meni ovo izgleda kao crno na belo plus pecatirano da je Trump nevin.

 

meni ovo izgleda da je jedan svedok rekao da as far as she knows trump nije radio ništa. ajde da ne preterujemo ni na jednu ni na drugu stranu.

 

samo biće pre da je djuro mislio na ovu izjavu koja bi definitivno morala da žulja nekakve principijalne konzervativce
 

Spoiler

"I've known Jeff for 15 years. Terrific guy," Trump told New York magazine in 2002. "He's a lot of fun to be with. It is even said that he likes beautiful women as much as I do, and many of them are on the younger side. No doubt about it—Jeffrey enjoys his social life."

 

  • +1 1
Link to comment

trampov glasač će da prestane da glasa za trampa ako ovaj bude u zatvoru ili umre

 

 

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, Braća Strugacki said:

trampov glasač će da prestane da glasa za trampa ako ovaj bude u zatvoru ili umre

 

 

 

Nece ni onda prestati, suvise si optimistican.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
×
×
  • Create New...