Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

29 minutes ago, dragance said:

Ako bude ono što se neće desiti (da kod GOP prevlada razum), staviće Niki Hejli za kandidata. Ona jedina ima nekakve šanse. 

I po svumu sto cujemo to je jos gora opcija za svet od pobede Trampa

Link to comment
11 minutes ago, Lezilebovich said:

I po svumu sto cujemo to je jos gora opcija za svet od pobede Trampa


Mislim na njeno ponašanje, ne o politici koju bi “krojila”. Ko god da bude predsednik imace sličnu agendu, kao što je imao i Tramp. Njegova jedina razlika je što je hteo novac i moć za sebe, ali je i te kako radio iste stvari.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, 3opge said:

 

da, po svemu sto cujemo na forumu i u Srbiji.

 

A izvini sto ne zivim u Americi, tamo ste svi briljantni

 

Deluje ( da, iz Srbije) da je Hejli mnogo veci fan vojnih intervencija nego Tramp. Mozda iz Amerike to deluje drugacije, ne bih znao

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Lezilebovich said:

A izvini sto ne zivim u Americi, tamo ste svi briljantni

 

Deluje ( da, iz Srbije) da je Hejli mnogo veci fan vojnih intervencija nego Tramp. Mozda iz Amerike to deluje drugacije, ne bih znao

Ti znaš da je samo pukom srećom Iran izbegao sudbinu bombardovane strane? Pogodi od koga.

Link to comment
5 minutes ago, Lezilebovich said:

A izvini sto ne zivim u Americi, tamo ste svi briljantni

 

Deluje ( da, iz Srbije) da je Hejli mnogo veci fan vojnih intervencija nego Tramp. Mozda iz Amerike to deluje drugacije, ne bih znao

 

prvo me obidji s tim trpanjem u briljantne, cinjenica je da vecina pucine u Srbiji voli trumpa vise nego leba da jede.

o trumpovoj miroljubivosti prvo se malo informisi.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Lezilebovich said:

A izvini sto ne zivim u Americi, tamo ste svi briljantni

 

Deluje ( da, iz Srbije) da je Hejli mnogo veci fan vojnih intervencija nego Tramp. Mozda iz Amerike to deluje drugacije, ne bih znao

 

Deluje i iz USA. Prema svemu što je do sada radila deluje da je radikalnija od Trampa. Ona bi bila verovatno bolji kandidat, zato što bi je kandidat demokrata lakše pobedio nego Trampa.

Link to comment
4 hours ago, 3opge said:

 

prvo me obidji s tim trpanjem u briljantne, cinjenica je da vecina pucine u Srbiji voli trumpa vise nego leba da jede.

o trumpovoj miroljubivosti prvo se malo informisi.


Formulacija "jos gora opcija" bi trebalo da signalizira da nemam bas neko dobro misljenje o Trampu. Takodje, "veci fan vojnih intervencija" ne znaci da je ona druga strana miroljubiva. 
a za vecinu pucine si u pravu, ali nas vodja ipak naginje onim drugima
 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

ali nas vodja ipak naginje onim drugima


Kakva teska zabluda imajuci u vidu savetnike i saveznike u “regionu”. Ali dobro.

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:


Kakva teska zabluda imajuci u vidu savetnike i saveznike u “regionu”. Ali dobro.

Moguce ... mozda je i Trampu donirao ili za njega intimno navija, samo nije bilo javno kao demokratama

  • +1 1
Link to comment

za srbiju je svejedno, opštiće sa nama ko god da bude, za njega ne znam, mislim da on zasipa obe strane kao bankman fried, nadam se da će da ima isti uspeh

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Braća Strugacki said:

Deluje i iz USA. Prema svemu što je do sada radila deluje da je radikalnija od Trampa. Ona bi bila verovatno bolji kandidat, zato što bi je kandidat demokrata lakše pobedio nego Trampa.

 

Ankete u ovom trenutku kažu da je ona najjači republikanski kandidat, naime Bajden na nacionalnom nivou gubi od Hejli za čak 3,8 pp, od Trampa za 1,4 pp, a od Desantisa za 0,8 pp.

 

Biden: 40.8%
Haley: 44.6%

 

Biden: 43.6%
Trump: 45%

 

Biden: 43.7%
DeSantis: 44.5%

 

https://www.racetothewh.com/president/polls

Link to comment
4 minutes ago, vememah said:

 

Ankete u ovom trenutku kažu da je ona najjači republikanski kandidat, naime Bajden na nacionalnom nivou gubi od Hejli za čak 3,8 pp, od Trampa za 1,4 pp, a od Desantisa za 0,8 pp.

 

Biden: 40.8%
Haley: 44.6%

 

Biden: 43.6%
Trump: 45%

 

Biden: 43.7%
DeSantis: 44.5%

 

https://www.racetothewh.com/president/polls

 

Da bi postala republikanski kandidat, mora prvo da pobedi u stranci. Sve ankete po zemljama koje sam pratio - Bio je Tramp, pa Niki koja mu se približava. Nisam pratio možda 3-4 poslednja dana. Ako sam preneo anahrone informacije, izvinjavam se.

Edited by Braća Strugacki
  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...