Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

za razliku od kolorada gde sve zavisi od odluke vrhovnog suda, u mejnu je dovoljno da visi ili vrhovni sud mejna u drugom stepenu (sigurno jer je 100% demokratski) presudi u korist ove odluke i od tog momenta tramp nece biti na izborima u mejnu, znaci zabrana ce makar neko vreme biti na snazi

Link to comment

najzad nešto što ujedinjuje usa, posle mnogo godina polarizacije, kako će tek sad da explodiraju zavere, rogani, info wars i sve u tim orbitama

 

ako kanje izađe iz manične faze, može on da se kandiduje

 

u svakom slučaju, šta je bilo, više biti neće

  • +1 1
Link to comment

U Mejnu i Koloradu svakako ne bi pobedio sve i da je na glasačkom listiću, tako da nema ništa od toga.

 

Ali, ako SCOTUS potvrdi, onda ga neće biti ni na jednom listiću u svim državama. 

Link to comment

Isplivao pre neki dan i snimak razgovora u Michiganu gde ubedjuje činovnike da ne potpišu zapisnik posle izbora, a zauzvrat će im obezbediti advokate… Korupcija na kvadrat 

  • Hvala 1
Link to comment

A raspričao se i Chresebro kako su slali avion da donese sertifikate sa lažnim electoral voters (jebi ga, ne znam kako to smisleno prevesti) iz nekoliko država da daju Pensu da potpiše 6. januara. 
Obruč se steže. Mora ovako, da sve bude 100% jasno i tačno, da ne bude da mu je bilo šta namešteno. Svakako će kukati.

Link to comment

Za sada vodi Tramp. Svi ostali gop su daleko slabiji. Tramp ne mora ni da ide na debate. Desanktimonijus koju državu poseti, tu mu padnu brojevi.

 

Sa strane demokrata je tu Bajden, koji u polovima gubi od Trampa. Meni je suludo da kandiduju Bajdena, ali jbg, još me nisu pitali.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...