Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

19 minutes ago, Venom said:

Pazi ove zastupnike "slobode" dole, LOL. Ne znam da li ima išta smešnije od ovih što se zovu alt desnica. Sakrivaju se iznad milion parola i nazovi principa i onda u svakoj situaciji uskaču sebi u usta. Jer je jedini princip za njih relevantan "hoću da se ja pitam za sve i da se svi ponašaju kako ja želim". U isto vreme skiče kad god se postavi pitanje uklanjanja npr. spomenika robovlasnicima. To je svet koji oni žele i onda im je tobož sloboda najvažnija.


An enemy in war is meant to be defeated; their “rights” are secondary to this goal.

 

damn, izgovaraju tihi deo :ohmy:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Meni je najjaca fora sto i zatvorenici mogu da se kandiduju za predsednika USA tako da ako Tramp zavrsi u tvorza moze odatle da se kandiduje i onda ako pobedi da pardonira samog sebe :lolol:


Može da pardonira samo federalne slučajeve, ako ga osude u Džordžiji ne može. Još plus ako ga tu proglase krivim po RICO zakonu, minimalna kazna je 5 godina obavezno. 

Link to comment
16 hours ago, Braća Strugacki said:

potpuno mi je nadrealno da ga ubacuješ u priču

 

prilicno je ocigledno da nema pojma o cemu prica, niti razume bilo sta, samo ponavlja fraze i floskule koje cuje na tv-u i social media.

  • +1 1
Link to comment

Auh, ljudi su bas popizdeli na kolorado odluku vrhovnog suda. Cak se i neke demokrate bune. 

Po koloradu sada ce moci i bajden da se tuzi za invaziju ilegalaca...

 

Guraju nas u gradjanski rat. Namerno. 

 

Ja sam optimista da ce sve do sledecih izbora proci bez prolivene krvi. A i posle. Zelim da verujem da smo bolji od ovog zla progresivnog koje unistava namerno Ameriku. 

 

Constitution je poslednji bastion nasih sloboda. Ako treba, branice se.  

 

Supreme court ce overrule sa 9-0.  

Kako vi neprijatelji mozete da branite ovakve stvari? Covek nije osudjen a kolorado ga brise sa balot jer je "osudjen" da je "inicirao" "insurrection" ? 

Objasnite mi tu vasu logiku 

 

 

Jebote koliko je jak Trump mentalno. Sta covek sve prolazi, istorijski presedan. Svaka mu cast. Sto ga vise drkaju to ce vise ljudi biti za njega. 

Ovo sto se desava sada je cisto zlo. 

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, mustang said:

Objasnite mi tu vasu logiku

Easy. Amendment XIV, section 3, sastavni dio Ustava koji cijeniš više od svega:

Quote

No person shall be a Senator or Representative in Congress, or elector of President and Vice President, or hold any office, civil or military, under the United States, or under any state, who, having previously taken an oath, as a member of Congress, or as an officer of the United States, or as a member of any state legislature, or as an executive or judicial officer of any state, to support the Constitution of the United States, shall have engaged in insurrection or rebellion against the same

Samo engaged. To je sve. Nema participated in, nema convicted of

 

Ali ja ne sumnjam da će izdajnička Republikanska stranka, ljubimica cijelog rasističkog zombija Konfederacije i tvoje malenkosti, iskoristiti ovu priliku da ukloni diskvalifikaciju zbog izdaje i državnog udara kao smetnju svojoj vječnoj vladavini

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

mora da se u kongresu glasa

Draga moja, u Kongresu se glasa samo da se eventualno ukloni takva diskvalifikacija, nešto što vrlo jasno piše, na američkom jeziku.

Link to comment
3 minutes ago, Roger Sanchez said:

Draga moja, u Kongresu se glasa samo da se eventualno ukloni takva diskvalifikacija, nešto što vrlo jasno piše, na američkom jeziku.

 

Da, u pravu si. Presaltovala sam se nesto u stanju "strasti" 

Link to comment
14 minutes ago, braca said:

A mi mislili znaš svoj ustav najbolji na svetu napamet… 

 

Nije moj problem sto ti ne znaš da citas napisano. 

Rekla sam da je najbolji. 

Onda ste krenuli da me prozivate koliko sam drugih procitala

Onda sam ja vama da mi date neki bolji

 

 

Dali ste sipak. 

 

Vi ste ko agent Smith a ja sam Neo....

Sve bih vas na njivu da kopate i da man up. 

Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

Vi ste ko agent  Smith a ja sam Neo....

Sve bih vas na njivu da kopate i da man up. 


Ne sumnjam ja uopšte da bi nas sve u logore ili istrebila kao “vermin”… 

 

Osim toga si za ljubav i mir u svetu. 

Link to comment
7 minutes ago, braca said:


Ne sumnjam ja uopšte da bi nas sve u logore ili istrebila kao “vermin”… 

 

Osim toga si za ljubav i mir u svetu. 

 

Prestani da ucitavas, stvarno da li si normalan?!? 

 

Jesam za ljubav i mir jer je to mnogo veci izazov da se ostvari nego mrznja i rat. Lakse je biti negativan nego pozitivan. Lakse je biti slab nego nego jak. 

 

Ti si slab. Ja sam jaka. Capisce?!

 

 

Anyway, dobar klip kako se vecina nas oseca i vidi stvari. 

Plus, bas mi se svidja njena boja kose :wub::vikleri: ocu istu 

 

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...