Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

srećom sam i ja imao nekako imao priliku da ga vidim tad, a i toliko su ga dobro sakrili da eno piše čak i na wiki - At 4:22 p.m., Trump issued a video message to supporters on social media, finally telling them to "go home".

 

a malo ranije bilo: "You don't concede when there's theft involved. Our country has had enough and we will not take it any more," he declared in his roughly 70-minute speech. "And we fight. We fight like hell and if you don't fight like hell, you're not going to have a country anymore."

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

for real, for real

 

ne znam koliko sam za zabranu ucešća na izborima, plašim se da se ne backfireuje, ali ovo su stvarni neki novi nivoi kreiranja paralelne stvarnosti. svi su videli prokleti snimak, oduvek je deo zvaničnog narativa. ali twitter kaže drugačije :isuse:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Posmatraj to ovako: ako SCOTUS obori presudu, zašto bi bilo koji predsednik koji izgubi izbore za drugi mandat priznao poraz i omogućio transfer vlasti? Dovede svoje batinaše 6.1., okupira Senat, batinaši nateraju elektore da glasaju za tekućeg predsednika i ćao zdravo. Ovaj scenario maravno uključuje i Bajdena. :wicked:

Link to comment
5 hours ago, mustang said:

 

Samo kovid govno i za grip dok ne krenu da nam guraju sledece. 

sta je vakcina za grip skrivila, to je stara tehnologija, rabe je vec decenijama?

Link to comment
37 minutes ago, precog said:

sta je vakcina za grip skrivila, to je stara tehnologija, rabe je vec decenijama?

 

Ne znam kod vas tamo, al ovde ko god primi vakcinu za grip dobije i grip :lolol:  ...i opet se genijalci bockaju jer da nisu, mozda bi umrli od gripa (njihovo vidjenje vakcine :isuse:)

 

Ja nemam potrebe jer odrzavam sistem imunim (vitamini, umerena zdrava hrana, priroda, vezbanje, hladan tus).  

Nikad nisam prehladjena, bolesna...

 

C i B kompleks je sjajan protiv gripa na primer. Moj unos dnevni je nesto manji od grama. 

 

Grip postoji i sa i bez vakcine. Niti vakcina moze da ga spreci jer brze se virus menja nego sto vakcina moze da se proizvede da se poklopi sa tom varijacijom. Takodje virusi se razlikuju i po teritoriji znaci nije identican ovaj kod mene kao onaj na istocnoj obali. 

 

 

 

 

Edited by mustang
  • -1 1
Link to comment
24 minutes ago, Amos said:

Razumeš da ima ljudi koji nisu mladi i hiper zdravi pa im obična vakcina protiv gripa svake jeseni čuva to malo imuniteta koje imaju zbog svojih hroničnih bolesti?

 

Ne znam sta da ti kazem. Kevi smo zabranili da je uzima, poslednji put kad je primila u vegasu zena jedva izasla ziva. Od tada pije vitamine, ima sigurno 10godina da ga nije imala. Zivi sad u srbiji.

Pizdi od vitamina sto je kljukamo al jbga. 

 

U srbiji su vase vakcine, iskreno verujem, bezbednije.  Cak i vase za koronu su bolji batch bili nego ovde. Moj muz je zbog posla morao  (ili ce da dobije otkaz bukvalno) , srecom te ste i vi imali fajzer koji je njegova firma prihvatala...pa kad je bio u srbiji, uzeo je tu. 

 

Svako odlucuje o svom zivotu. Ja u stvari bih najvise volela da se ljudi malo vise okrenu zdravijem stilu. Nista fanaticno al samo malo bolje da tretiraju svoje telo (manje secera, masti na primer, sitniji a cesci obroci, vise da setaju, smeju, okruzeni pozitivnim ljudima, stvarima...)

Edited by mustang
Link to comment
8 hours ago, Pokojni Ruxin said:

srećom sam i ja imao nekako imao priliku da ga vidim tad, a i toliko su ga dobro sakrili da eno piše čak i na wiki - At 4:22 p.m., Trump issued a video message to supporters on social media, finally telling them to "go home".

 

a malo ranije bilo: "You don't concede when there's theft involved. Our country has had enough and we will not take it any more," he declared in his roughly 70-minute speech. "And we fight. We fight like hell and if you don't fight like hell, you're not going to have a country anymore."

 

Nije bilo "malo ranije" nego je 187 minuta prošlo (za one slabije sa matematikom, to je više od tri sata), jedva su ga namolili da se pojavi kad su videli da su coup d'état i vešanje VP propali...

 

U medjuvremenu je on buljio u TV i navijao za pobunjenike, razmenjivao poruke sa njima i svojom pokvarenom ekipom. Ali Jack Smith je stavio šapu na njegov telefon, pa ćemo uskoro saznati detalje... :evilsmile:

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

Ne znam kod vas tamo, al ovde ko god primi vakcinu za grip dobije i grip :lolol:  ...i opet se genijalci bockaju jer da nisu, mozda bi umrli od gripa (njihovo vidjenje vakcine :isuse:)

 

Ja nemam potrebe jer odrzavam sistem imunim (vitamini, umerena zdrava hrana, priroda, vezbanje, hladan tus).  

Nikad nisam prehladjena, bolesna...

 

C i B kompleks je sjajan protiv gripa na primer. Moj unos dnevni je nesto manji od grama. 

 

Grip postoji i sa i bez vakcine. Niti vakcina moze da ga spreci jer brze se virus menja nego sto vakcina moze da se proizvede da se poklopi sa tom varijacijom. Takodje virusi se razlikuju i po teritoriji znaci nije identican ovaj kod mene kao onaj na istocnoj obali. 

 

 

 

 

zato na pocetku svake sezone gripa predvidjaju (modelling)  koji ce sojevi da budu aktuelni i onda proizvedu vakcine koje gadjaju te sojeve (tri najgora).  kada bi dobila grip, videla bi zasto ljudi zele da ga izbegnu i vakcinisu se. 

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

 

Ne znam sta da ti kazem. Kevi smo zabranili da je uzima, poslednji put kad je primila u vegasu zena jedva izasla ziva. Od tada pije vitamine, ima sigurno 10godina da ga nije imala. Zivi sad u srbiji.

Pizdi od vitamina sto je kljukamo al jbga. 

 

U srbiji su vase vakcine, iskreno verujem, bezbednije.  Cak i vase za koronu su bolji batch bili nego ovde. Moj muz je zbog posla morao  (ili ce da dobije otkaz bukvalno) , srecom te ste i vi imali fajzer koji je njegova firma prihvatala...pa kad je bio u srbiji, uzeo je tu. 

 

Svako odlucuje o svom zivotu. Ja u stvari bih najvise volela da se ljudi malo vise okrenu zdravijem stilu. Nista fanaticno al samo malo bolje da tretiraju svoje telo (manje secera, masti na primer, sitniji a cesci obroci, vise da setaju, smeju, okruzeni pozitivnim ljudima, stvarima...)

Pitanje je da li je ikada imala grip, posto nije uporedivo sa nuspojavama od vakcine.  Nema teorije da su vakcine bezbednije u Srbiji, to ti je glupost 1/1. Pretpostavljam da muz nije hteo Moderninu vakcinu, zasto? Oko poslednjeg pasusa se slazemo, osim oko pozitivnosti, to je precenjeno.

Link to comment

Pazi ove zastupnike "slobode" dole, LOL. Ne znam da li ima išta smešnije od ovih što se zovu alt desnica. Sakrivaju se iznad milion parola i nazovi principa i onda u svakoj situaciji uskaču sebi u usta. Jer je jedini princip za njih relevantan "hoću da se ja pitam za sve i da se svi ponašaju kako ja želim". U isto vreme skiče kad god se postavi pitanje uklanjanja npr. spomenika robovlasnicima. To je svet koji oni žele i onda im je tobož sloboda najvažnija.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Meni je najjaca fora sto i zatvorenici mogu da se kandiduju za predsednika USA tako da ako Tramp zavrsi u tvorza moze odatle da se kandiduje i onda ako pobedi da pardonira samog sebe :lolol:

Link to comment
×
×
  • Create New...